Gaz yuzunden emzirememek...

Bizimki de 4 aylık dönemde meme reddi yaşamıştı kucağıma aldığım an kendini yay gibi geriyordu ağlıyordu çözümü uyannıkken yatarak emzirmede buldum. Uyurken fark etmiyordu ama uyanıkken mümkün değil almıyordu. Arada göğüs seçtiği de oluyordu.
10 aylık ama genelde yatarak emiyor, kucağımda emdiğinde ise sadece tadımlık emiyor ya da uyuyacaksa kucağımda o zaman anca.

Gaz yuzunden olduguna eminmisiniz
Nebilim reflusu olabilir veya baska bi agrisi olabilir bi doktora goturseydiniz

Emzirememek kötü anne olmak değil bence bi kriter olamaz, bende emziriyorum ama yetmiyor doymuyor çocuk mama da veriyorum yeter ki doysun zehir değil ya.
Bizim de gaz problemimiz var ama anca emerken sakinleşiyo sürekli emiyor göğüs uçlarım yara yakında ağzına düşecek Ben pes ettim damla verdim umarım işe yarar zira uykusuzluktan bayılabilirim

Şuan saat 2 buçuk 9 da verdim sagip en son 5 buçuk saat olmuş hem ac emzige yapışıyor beni almıyor kafayı yedim artık yoruldum ya çok üzüldüm niye bu bebisler böyle yapiyo sınır hastası olucam. Kucağımda uyuyor acaba alırmı diye oturuyorum öyle uyku falan yok emzircem diye mahvoldum artik

Düzenli sağarak arttır. Eğer bebeğe kalsa süt falan kalmaz insanda mecbur azalmasın diye sağıyorum 6 saat oluyor en son besleneli oturdum keyfi gelip emecek diye bekliyorum bir yandan da ağlamamak için zor duruyorum

Tam 29 gün olmuş beni reddedeli daha ne kadar gider böyle bilmiyorum oturdum ağlıyorum artık ya 6 saattir ac gecenin 3 u ama yok. Sabaha kadar ac birakcam bakalım nolcak iyice yıprandım artık

Almazsa sagip vericem 2 yaşına kadar. Vazgecmicem allah yardimcim olsun ne sabır kaldı ne başka bisey ama pes etmicem

Umarım düzenlir. 'ten temasını denicem

Keşke makina alıp sağsaydınız. Biberonla verirken tekrar emzirmeye mi dondurdu?

Yara olmasına raziyim keşke bende öyle emzirebilsem. Ilk emdiği zamanlar aklıma geliyor sürekli hayal oldu artık

Bebeğinizin ya reflüsü yada alerjisi var. Süt yutarken canını yaktığından istemiyor. Bi alerji dr giderseniz gerekli diyet yönlendirmesini yapacaktır

8 buçuk saat sonra emzirebildim. O da yan yatarak denedigimde aldı bu pozisyon aklıma gelmedi hiç gündüz böyle denicem bakalım nasıl olacak. Üstüne kapaklanıp alınca yana doğru yattım

Sab simplex çok ise yaradı bitince bi daha bulamadık piyasada yokmuş. Nurse harvey veriyorum ama değişen bisey yok gibi

internetten sipariş verebilirsiniz.

Tomografi çektiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…