Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Gaz kaçırma

Geldiginde benimle iletisime gec lutfen

Kimse yok mu? Vicdanlı birisi yokmu yardım etsin? Beni bu cehenemden kurtarsın. Lütfen duyun beni. Lütfen.

Geçmicek galiba hiç ümidim kalmadı istediğin kadar ağla istediğin kadar doktora git hiç bişey e yaramıyor hayatım mahvoldu bu yıl ikinci kez sınava gireceğim hiç odaklanamıyorum geçen yıl sınav anında çok tutmaya çalıştım ama arkada oturan üfleyip duruyodu tutmaya çalışsamda kaçıyor istemeden yapsam bile on saniye sonra tekrar gazım geliyor yapsam bidaha geliyor kısır döngü gibi ilk başladığı yıl lise üçteydim doktora gidince kesin çözümü var sanıyordum gittim anlattım doktora yüzüme bön bön baktı anlamadım bu bir sorun değilki dedi iki yıl sonra başka doktora gittim ankarada bir ay boyunca hastaneye gidip gidip bir sürü test yaptırdım doktor anal inkontinans tehşişi koydu biofeedback yapılacakmış sıraya adımı yazdırdım ama bende sadece tutamama değil yaptıktan sonra sürekli gazım geliyor alışmam lazım ama alışılamıyor durduk yere geliyor gaz bide insanlar çok kötü bakıyorlar sanki bilerek yapıyormuşum gibi bıçak gibi batıyor bide çözümünü bulamamak daha kötü

Merhaba bende aynı durumdayım anal inkontinans teşhisi konuldu. Gitmediğim doktor kalmadı. artık iyileşme umudum kalmadı. yoruldum ama kegel egzersizine devam ediyorum. İbs var. Araştırmaya devam ediyorum.

Banada anal inkontinans teşhisi kondu biofeedback için ankara şehir hastanesi ne sıraya girmiştim virüsten dolayı bı daha gitmedim ama aliexpress te kegel egzersiz için makine satılıyor biofeedback içinde bir tane görmüştüm istiyorsan bakabilirsin sen nasılsın hayatını çok etkiliyor mu

Benim adım görkem ama Esmanur olarak gozukmus nasıl oldu bilmiyorum ama başka birinin hesabı olabilir dertli2012

Merhabalar
Yazdığınız şeyler gerçekten çok dorğu bir yer hariç.
Pelvik taban kasları dediğimiz o bölgeyi çalıştırmak çok önemli ama verdiğiniz sayılar çok fazla. Kişiden kişiye değişir. Pelvik taban rehabilitasyonu ile birlikte kişiye özgü program çizilmeli.. Pelvik taban nasıl kasılır öğrenilmeli. Yanlış yapılmamalı. Eğer kişileri böyle yönlendirirsek daha sonrasında onların hayatlarına mal olucak zararlar verebiliriz. Pelvik taban rehabilitasyonu için pelvik taban fizyoterapistlerine ulaşmalısın :)

Dertli2012 ben iki hafta önce Shreddies sitesinden gaz kokusunu emen it çamaşırı aldım daha denemedim. Koronadan dolayı evden çok çıkmıyorum .seninde siteye bakmanı öneririm Bi de senin gaz şikayetin nasıl başladı

Ben de almıştım.daha farklı şeylerde aldım. Benim minibüste giderken birden kaçırmaya başladı. Ondan sonra sürekli kaçak var. Bu hafta en son başka bir doktora gittim ameliyat önerdi . Ameliyat olucam . Bu doktorun teşhisini beğendim

Merhabalar, Levent Tezcan'dan rektosel ameliyati olan varsa bilgi verebilir mi acaba nasil gecti ameliyat, sonrasindaki surec ve gaz kacirma durumunda bi degisiklik oldu mu?

merhaba bende de aynı sorun var yadımcı olabilir misiniz

emel aydın aynı sorundan ben de muzdaribim iyileşebildiniz mi birbirimize yardımcı olalım cevap verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…