Fsh yüksekliğinin çaresi yok mu?

İki ay önce yeniden dış gebelik geçirdim ve tek tüpüm alındı. Sonrasında doktorum biosteron verdi ve tüp bebek için görüşürken ilaç kaynaklı sandığım ateş basmalarından bahsettim. bir hormon testi yapalım dedi doktorum ve FSH 44 çıktı. Lh da sürekli 30 seviyelerinde gidiyor. Menopoza girmişim . Çok mutsuzum çünkü yaşım henüz 33. Arı sütü polen kürüne ameliyattan hemen sonra başlamıştım zaten . Sanırım henüz pek etkisini göremedim . Bu kadar yüksek değerlerle hamile kalabilen var mı ?
Öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşın çok genç ne zaman adetten kesildin. O değerler çok değişken aslında bitkisel yöntemler denedin mi hiç

Hayırlısı olsun. Bende bugün 3. Gün hormon testi için kan verdim. Ekim fsh 32, kasım fsh 14, aralık fsh 9 :) allahıma şükür normale dönüyor. Amh düşük sadece onun için de incir kürü deneyim
Hadi hayırlısı. Benimde 0.40 amh

İnşallah canım.Ben rahim filmi cektirmedim doktor geçen gittiğimde yumurtan catlamis demişti gördüğüne göre herhalde tüpler açıktır diye düşünüyorum yoksa ultrason da görmezdi herhalde . Bende 3 ay kür deneyecem sonrası Allah kerim😁

İnşallah canım.Ben rahim filmi cektirmedim doktor geçen gittiğimde yumurtan catlamis demişti gördüğüne göre herhalde tüpler açıktır diye düşünüyorum yoksa ultrason da görmezdi herhalde . Bende 3 ay kür deneyecem sonrası Allah kerim😁
Filmden sonra gebelik ihtimali daha yüksekmiş. İnşallah tutar

Kizlar aktardan hayit otu civam percemi corek otu testere disli aslan percesi hepsi bi arada cay aldim hic denedinizmiii hormonlari dengeliyormus fsh yuksekse indiriyormus lh da yuksek benim

Nasıl düzelttin ya benimki ıkı katı oldu 😓
Sadece ilk yükseldiği ay soğankürü yaptım. Geçen ay da arı sütü bal ve çörek otu karışımı yedim. Belki onlar belki pskolojik bilmiyorum. Sabah incir kürüne başlayacağım inş. Amh yükseltmek için. 1 yıllık evliyim ve hiç korumadım yaşım 30. İnşallah tez zamanda ve hayırlısıyla hepimiz anne oluruz

Kizlar aktardan hayit otu civam percemi corek otu testere disli aslan percesi hepsi bi arada cay aldim hic denedinizmiii hormonlari dengeliyormus fsh yuksekse indiriyormus lh da yuksek benim
Hepsi birden zarar verebilir. İbrahim saraçoğlunun önerisi önce 15 gün soğan kürü ardından diğerleri. Yine de bi araştır

X