Fsh yüksekliğinin çaresi yok mu?

O ay yumurtam toplanmıştı tutmayinca Baktı 3 -4 yumurtan görünüyor demişti

Merhaba kızlar benim fsh dört ayda 7 iken 10 olmuş doktor bana fa vakit kaybetme tüp bebek merkezine git erken menopoz olabilir dedi

Benimde lh cok yüksekti 3 aylik ilac tedavisiyle hamileyim su an . Baska bi doktora daha girun bence canim

Merhaba kızlar benim fsh dört ayda 7 iken 10 olmuş doktor bana fa vakit kaybetme tüp bebek merkezine git erken menopoz olabilir dedi
Fsh 10 olduğundan demiştir.doktorlar genellikle fsh 10 yada üstü olunca hemen diyorlar erken menopoz olabilir tıp bebek yaptır. Testere dişli aslan pençesi , hayıt tohumu ic canim düşürüyor onlar. Bende bu ay başladım içmeye bakalım artık

Başladım ben de inşallah normale döner

Benimde lh cok yüksekti 3 aylik ilac tedavisiyle hamileyim su an . Baska bi doktora daha girun bence canim
Merhaba biraz detaylı yazarmisiniz lütfen. Valla doktorların bir dediği diğerini tutmuyor. Şehir hastanesi ve onkoloji hastanelerinin kadın doğumuna gittim yarında zübeyde hanım hastanesine gideceğim bakalım hangisi çare bulacak

Bende 1 yil boyunca bekledim olmadi . Sonra hormon testi yaptik fsh normaldi ama lh yuksekti 3 aylik ilac kullandim sonra normale dondu . Daha sonraki ay hamile kaldim cok sukur vandaym ben lokman hekimde tedagvi oldum burda olsaydinz size kendi doktorumu onerrdim . Cnki kendisi dogal yolla hamile olmayi saglayan cok iyi bi doktor

Benimde 1 yıl oldu. İnşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Benim de şansım işte ankarada yaşamam. En azından seçenek çok. İnşallah işinin ehli bir doktora denk gelirim

Benimde 1 yıl oldu. İnşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Benim de şansım işte ankarada yaşamam. En azından seçenek çok. İnşallah işinin ehli bir doktora denk gelirim
Insallah ya sikma canini allah buyuk . Banada bi cok doktor hic cocugun olmicak diodu cok sukur allahima

Benim ki ağustosta 11 iken ekimde 32 ye çıkmıştı. Soğan kürü yaptım bu ay 14 e düşmüş. Şimdi aslanpençesi ve hayıt deneyeceğim.
Bu ay soğan kürü uygulamistim zaten bakalım hayırlısı doktorlar keşke biraz da sen azından ılımlı yıkmadan konuşsa

Bu ay soğan kürü uygulamistim zaten bakalım hayırlısı doktorlar keşke biraz da sen azından ılımlı yıkmadan konuşsa
Yok canım sende. Onun umursamadan kurduğu iki cümlenin karşısındaki insanın dünyasını başına yıkmak olduğunun farkında bile değiller. Tabi hepsi aynı değil ama çoğu öyle

Yok canım sende. Onun umursamadan kurduğu iki cümlenin karşısındaki insanın dünyasını başına yıkmak olduğunun farkında bile değiller. Tabi hepsi aynı değil ama çoğu öyle
Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın tez vakitte de kucağımızı evlatlarımızla doldursun İnşAllah

Kızlar benimde değerlerime bakar mısınız

Eklentiler

• 87B82CCC-86CC-4A9D-A76F-A79F82D76BDA.png
    266,5 KB · Görüntüleme: 239
Fsh yumurtalari uyaran hormon demek. Normalden yuksek olmasi su anlama geliyormus: yumurtalari uyaran hormonlar cok fazla calisiyor, neden cunku yumurta sayisi az veya hic yok ki, yumurta uretmek icin bu hormon kendisini cok calisitiriyor, bu yuzden kanda degeri yuksek cikiyor. Bilemiyorum ilk oncelik fsh i dusurmek mi olmali, tabi deneyip hamile kalanlari duyduk. Benimki 70 ve erken menepoz tanisi koyuldu

Valla benim değerim de 10 bana da erken menopoz dedi tüp bebeğe yönlendirdi anlamadım bu işten bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…