Fsh yüksekliğinin çaresi yok mu?

Asya Tuskan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
114
75
35
Kızlar merhana, yeni üye oldum doğru yere yazıp yazmadığımı bile bilmiyorum. 1 yıllık evliyim ve 30 yaşındayım. Fsh değerim 2 ayda 11 den 32 e yükseldi ve doktor direk tüp bebeğe yönlendirdi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bu tarz hikayesi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

bitkisel çaylar var ama doktor neden birden tüp bebek dedi aceba birde başka bi doktora gitsen bitkisel karışımlar kullanmak istedigini bi süre denemek istedigini söylesen bide ilacıda varmış ilacını neden vermedi aceba başka bi doktormu denesen canım

Valla pek beni anladığını sanmıyorum doktorun. Yok erken menapoz olabilir dedi çocuk istiyorsan vakit kaybetme tüp bebek yaptır dedi. Hatta tam teşekkürü bi özel hastane bul dedi

Var mı önerebileceğiniz bir hastane yada doktor. Tüp bebek son çarem olmalı

Var mı önerebileceğiniz bir hastane yada doktor. Tüp bebek son çarem olmalı
malesef benim yok ben bi şehirde sabit duramadıgım için belli bi doktorum olmadı hiç sürekli doktor doktor geziyorum ama mesela gittigim bi doktor istedigim cevabı vermediyse başka doktora gidiyorum yani bende de kist vardı ilk doktor ameliyat ol çocugun olmayacak hiç demişti olmadım başka doktora gittim ondan da istedigim cvbı alamadım 3. kez gittigim doktor olacagını söyledi yazmin verdi korunma hamile kal dedi tek bi doktora sabit kalmayın bence iyininde iyisi vardır onu bulun derim tahlilleri eline alıp başka doktora göstermektense tekrar tekrar tahlil yaptırmak mantıklı bence istedigin cevabı alana kadar doktor degiş hatta hastane degiştir derim tabi sizin kararınız bişey diyemem benimkisi sadece öneri

Evet çok haklısınız allah'a şükür ki ankara da yaşıyorum hastane çeşidi çok. Bu ay ki fsh değerimin sonucunu alıp ankara kazan ben kepçe çaremi arayacağım. Rabbim inşallah çok aratmaz hayırlısıyla tüm isteyenlerle beraber banada evlat nasip eder. Teşekkür ederim sohbetiniz için

Ben 75fhs ile şuan 2aylik hamileyim, doktorlar çocuğumun olmasının imkansız olduğunu söylemişti, hatta erken menopoz bile demişlerdi evliliğimin 5. Yılında hiçbir tedavi görmeden sadece cyclo progonova kullanarak kendiliğinden hamile kaldım, sizden tek ricam hiç düşünmeyin bu durumları aklınıza takmayın ve herşeyin bir zamanı olduğunu unutmayın.

Yaa allah razı olsun sizden umut oldunuz bana. İnşallah evladınızı hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Çok büyük çocuk takıntım yok 7/24 düşünmüyorum ama çok geç kalmadan evladımda olsun isterim. Doktorun bana erken daha 1 yıllık evliyken erken menapoz demesi beni yıktı

Valla pek beni anladığını sanmıyorum doktorun. Yok erken menapoz olabilir dedi çocuk istiyorsan vakit kaybetme tüp bebek yaptır dedi. Hatta tam teşekkürü bi özel hastane bul dedi
Aynen bana da öyle demişlerdi. Tüp bebek yaptırdım negatifle sonuçlandı. Şimdi testere dişli aslan pencesi ve hayıt tohumu çayina başladım. Bakalım hayırlısı

Aynen bana da öyle demişlerdi. Tüp bebek yaptırdım negatifle sonuçlandı. Şimdi testere dişli aslan pencesi ve hayıt tohumu çayina başladım. Bakalım hayırlısı
Bende o ikisini aldım ama henüz kullanmadım. Bugün hormon testi verdim bakalım bu ay sonuç ne olacak. Bide kist çıktı 3cm çikolata kisti. Kürlerle çok vakit harcamak istemiyorum açıkçası

14 du tüp bebek zamani. Hayıt çayı içtim değer 9 lardaydi. Bir ay içmedim. Üç gün önce 10 daydı. Düşürüyor kesinlikle

2-3 ay deneyecem kürleri 13 aylık evliyim. Rezerv az denilince apar topar tüp Bebek yaptırdım. Amh testini yeni verdim çıkmadı henüz.doktor az diyor yumurta ama test vermeden

2-3 ay deneyecem kürleri 13 aylık evliyim. Rezerv az denilince apar topar tüp Bebek yaptırdım. Amh testini yeni verdim çıkmadı henüz.doktor az diyor yumurta ama test vermeden
Ultrasonla baktı mi yumurtalığına. Banada geven ay 3 tane var yumurtan dedi. Yinede iş modelde bitiyor. Moralimizi yüksek tutalım rabbim nasip edecekse eder. Bu değerler fasa fiso. Allahım isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…