Selülit Frozen İce Therapy Selülit Giderici Kullanan Var mı?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

halime1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
6
0
Merhaba Kızlar,

Geçen televizyonda Forzen İce Therapy Selülit giderici diye bir ürün gördüm, bu aralar selülit kremleri çok moda ama bu krem değil, donduruyorsun ve uygulayacağın bölgenin üzerinde tutuyorsun. Bana çok değişik bir ürün gibi geldi, soğuk etki kan dolaşımını hızlandırıp yağların erimesini sağlıyormuş, internetten biraz araştırdım fiyatı jel ve kremler yakın bununda diğerleri gibi yalan olmasından korkuyorum, acaba içinizde kullanan veya bilen var mı bu kremi?
Acilen bu selülitlerimden kurtulmam lazım kızlar, bana yardım edin

Bahsettiğiniz ürünü ben 10 gün kadar önce aldım ve deniyorum şu anda... Henüz 4 kere uyguladım. Anormal bir düzelme yok fakat gözlegörülür bir gerilme ve sıkılaşma var, zaten satın alırken 2 kutu bitirince etkisini kesin göreceğimi söylediler. Bakalım göreceğiz ama ben umutluyum ben :))

Bende iki hafta önce alıp kullanmaya başladım, dediğin gibi gözle görülür bir gerilme sıkılaşma var yavaş yavaş selülitleriminde azaldığını görmeye başlayınca 2. kutuyu da sipariş ettim. Ürün buz tedavi olduğu için hiçbir yan etkiye de sahip değil beni en çok sevindiren nokta da bu, bitkisel selülit yok edici birçok ürün var, umarım bu üründe onlar gibi olmaz. Ama şimdilik ben çok memnunum üründen.

Arkadaşlar, ben 3 haftadır Saver Frozen İce Therapy selülit giderici ürünü kullanıyorum. Şimdiden faydasını gördüm. 2.kutuyu da bu hafta almayı düşünüyorum. Çünkü bu tarz tedavilerde en az 2 kutu kullanılması gerektiğini biliyorum. Hiç bir yan etkisi olmayan bir ürün,kimyasal olmaması da bir avantaj diye düşünüyorum. Bu ürünü gönül rahatlılığıyla tavsiye ediyorum :) Selülitsiz bir yaza merhaba demek için şimdiden başlayın kullanmaya :)

Arkadaşlar, ben 3 haftadır Saver Frozen İce Therapy selülit giderici ürünü kullanıyorum. Şimdiden faydasını gördüm. 2.kutuyu da bu hafta almayı düşünüyorum. Çünkü bu tarz tedavilerde en az 2 kutu kullanılması gerektiğini biliyorum. Hiç bir yan etkisi olmayan bir ürün,kimyasal olmaması da bir avantaj diye düşünüyorum. Bu ürünü gönül rahatlılığıyla tavsiye ediyorum :) Selülitsiz bir yaza merhaba demek için şimdiden başlayın kullanmaya :)

Arkadaşlar bu üründen sonuç alan var mı ? Çok acil cevap bekliyorum bana yardım ne olurr??

ben denedim faydasini goruyorum suan. bu arada bazi arkadaslar saver frozen ice therapy demisler ama zaten frozen ice es anlamli degillermi kullandigimiz urunlerin orjinalligine dikkat edelim bence, benim bildigim orjinali saver frozen cellulite therapy

kızlar forzen ıce terapiden sonuç alan varmı selülitleriniz yüzde kaç geçti lütfen çok acil yazın bide selülit yanında çatlağada iyi geliyomuş aranızda çatlağı oolan varmı kullanan varmı?

buraya yazanları inceledim çogu aynı gün siteye üy olmuş sadece - mesaj yazmışlar birdahada siyeteye girmemişler sanırım budsa reklam offf

Buz kalıbı alın sürün, amaç kan dolaşımını hızlandırmak..
Bilmemne bitki kökü, bilmemne ağacının dalı v.s..hikaye bunlar..
Fakat buz kalıbı gerçekten fayda sağlayabilir..

Varisleri olanlar denemesin tabi..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü alıp kullanan yok mu aranızda yahu? Yahut da çatlak giderici özelliği hakkında bilgisi olan filan? Ben ürünü görmedim. Sadece reklamlarına rastladım internette. Ürün buzla alakalı mıdır, anlayamadım. Etken maddesi nedir? Nasıl etki eder de selülit-çatlak giderir?
Ürünü alanlar varsa kutu üzerinde filan içeriği yazıyorsa lütfen buraya yazıp bize de yardım etsin...

Merhabalar, yazışmaların üzerinden 4-5 ay geçmiş, bu süre içerisinde ürünü kullanan oldu mu acaba ? Ben de denemek istiyorum ama kullanan kişiler varsa yorumlarını görmek isterim.

Teşekkürler

arkadaşlar sadece sizi bilgilendirmek için yazıyorum ürünü kullanmaya başlayalı 1 ay oldu ben memnun kaldım diyebilirim.söyledikleri gibi 10 günde tam etki etmiyor ancak 1 aydır kullanan biri olarak gözle görülür bir fark yarattı bende.Esra erolda kullanmış diye biliyorum zaten reklamlarındada oynamış kendi bizde siz bakın isterseniz Frozen Selülit | Saver Frozen Cellulite Therapy sanırım bu siteydi

Yeni üyeler ilk mesajlar, reklam kokuyor. İşe yararmı acaba aslında bende merak ediyorum. Buz kalıbı al sür deseler sürmem, 70-80 lira verince insanın süresi gelir belki

Linki guncel tutmak icin alintiladim. Cunku grcekten yazi cok hosuma gitti. Belki de gercekten selulitli olmanin iyi bir sey olduguna inanmak istedigimdendir. Ama su an gercekten cok daha iyi hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…