Fritöz için tavsiyeleriniz nelerdir?

fatma034

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
275
2
slm arkadaşlar ben tefal snack oleoclean fritöz almak istiyorum ama bir kaç kullanımdan sonra içinin teflonunun çizildiğini ve yağ süzme bölümünden yağ akıttığını duydum kullanan arkadaşlar varsa lütfen bana yardımcı olur musunuz

Konu tavsiyeler başlığına taşınmıştır..İyi paylaşımlar:))

hadi hanımlar tefal fritöz kullanan yokmu hani kızartma yaptıktan sonra yağı kendisi süzüyor bütün parçları sökülüp bulaşık makinasında yıkanıyor ufak boy olnından tavsiyelerinize ihtiyacım var bir türlü karar veremedim

Ismini tam hatirlayamiyorum.Benim kullandigimin, yagi süzmek icin ayrica bir kabi vardi.Sayet oysa evet.Cok dikkatli kullanmama ragmen icin de kücücük bir yerin cizildigini gördüm.Ama yag süzülürken herhangi bir sorun yasamadim,yag akitmasi falan olmadi yani.O cizikten sonra da kullanmadim artik attim.Bulasik makinesin de yikamadim hic,elimde yikiyordum.Umarim yardimci olmusumdur.

selam canim bos ver fritözü felan sakin alma ilerde cocuklarinin veya kendinin saglikli olmasini istiyorsan
niye diyeceksin benim 3 cocuk var en assagi haftada 3 kizartiyordum cocuklar cok seviyorya aaaaa cocuklarin kilosu aldi basini gidiyor ben doktorla konustum eve geldim fritözü cöpe attim simdi istediklerinde baharat atiyorum azcik yagla firinda daha tatli oluyor hemde kalorisi az benim fritözüm tefal di kaliteliydide ama cocuklarimin sagligi her seyden önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…