Friends

Sağolasın , kulak burun boğaz vaka sı, bikaç gündür ateşi de tam düşmedi, ama oynuyor gülüyor yavrum. Çarşamba ya götürcem artık doktora.
aman daha kötüsü olmasın
çocuk normal yani
bende hep hastaydım küçükken
burnumu koluma silerdim hahaha aklıma geldi birden
birazdan diziyi izliycem ya kaç gündür boşladım izleyemedim

İyi akşamlar kızlar
bende dün gece 4. bölümü izledim çok eğlendim. Bu gece de bir mani çıkmazsa 5 hatta hızımı alamazsam 6 yı da izlerim
OriginalNIKITA cım geçmiş olsun.

aman daha kötüsü olmasın
çocuk normal yani
bende hep hastaydım küçükken
burnumu koluma silerdim hahaha aklıma geldi birden
birazdan diziyi izliycem ya kaç gündür boşladım izleyemedim
hihiih,kiz pofu hihihi, bence burnunu koluna silmeyen cocuk nadir bulunur .
yazik gi, valla cocuk aci cekiyor yutkunurken....isin ilginci aciyi bazen hissediyor, sürekli degil. sastim kaldim.

ben friends izliyemeli kac ay oldu .... internetten arayip bulmam lazim ( kavuncuumun verdigi kanali bulamadim) . bende kolaya kacip modern family izliyorum hergun hergun.

pofu oda guzel dizi, bi dene

evet yoktur kanımca ama bizim dönemimizden şimdikiler çok ukelaaa bee
ben sana sezonlukdizi.com u vermiştim neden ordan izleyemiyor musun?

modern family hıımmm olabilir denerim kuzum:)

evet yoktur kanımca ama bizim dönemimizden şimdikiler çok ukelaaa bee
ben sana sezonlukdizi.com u vermiştim neden ordan izleyemiyor musun?

modern family hıımmm olabilir denerim kuzum:)
Eminim beğenirsin modern family yi canım benim . Kız ben hatırlamıyorum, ama not edicem şimdi, ordan izliyeyim. Öbürünü acamamistım, napion? Çalışıyormusun?

Friends Bu diziyi nasıl sevdiğimi sayfalarca anlatabilirim sanırım, mutlaka izleyinn. Onlara öyle bir bağlanıyorsunuz ki bardaklarım, t-shirtlerim hep Friends dolu

ross yaa rosss yazık adama üzülüyorum
chandler çok fena bişey beee

chandler onu solluyor..o biraz daha masum gibi ama rosss canıım yaa üzülüyorum ona başına gelmeyen kalmıyor
O zaman asıl Joey ve Chandler'ın bir arada olduğu sahneler hepsini sollar Ross en masumu çok saf kalpli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…