Friends

canim benim, bi ara modern family ye de bak, senin guncellerinden birinde ''bekle beni Amerika'' yaziyordu, amerikan kültürünü o dizide ( günümüz Amerikan tabi) daha iyi anlarsin. iyi yardimci olur sana :KK66:
wwuuuu evet evet bakıcam :KK70: ama bu ara zamanım yok
hehe tşkler canım bilgi için :)

7085ee9eb4426a0bffcc4e47a3e7d94e.jpg

1. sezonun bitmesine bi kaç bölüm kaldı ama gerçekten severek izliyorum kendimi onlardan biri gibi görmeye başladım :KK70:

1. sezonun bitmesine bi kaç bölüm kaldı ama gerçekten severek izliyorum kendimi onlardan biri gibi görmeye başladım :KK70:
seni daha güzel bölümler bekliyorrrreeee , nasil basariyorlar dimi? bak biteli 10 yil oldu, ama hala seviyorum ben

sezon 2 ,1. bölüm: rachel sezon1 in finalinde ross'un onu sevdiğini öğrendi :) önce şaşırdı sonra onunla olmanın güzel olucağına karra verdi..

sezon2 1. bölüm de ise ross çinden gelirken julie diye bi kızla beraber döndü,o sırada rachel de onu karşılamaya alana gitmişti (elinde çiçeklerle :KK70: ) sonra kızla ross u öyle sarmaş dolaş görünce :KK70: baya baya can sıkıcı durum yani :KK70:
ross şuan rachel'i pek tınlamıyor,rachel ross'un peşinden koşuyor gibi bi durum oluştu :KK70:

sezon 2 ,1. bölüm: rachel sezon1 in finalinde ross'un onu sevdiğini öğrendi :) önce şaşırdı sonra onunla olmanın güzel olucağına karra verdi..

sezon2 1. bölüm de ise ross çinden gelirken julie diye bi kızla beraber döndü,o sırada rachel de onu karşılamaya alana gitmişti (elinde çiçeklerle :KK70: ) sonra kızla ross u öyle sarmaş dolaş görünce :KK70: baya baya can sıkıcı durum yani :KK70:
ross şuan rachel'i pek tınlamıyor,rachel ross'un peşinden koşuyor gibi bi durum oluştu :KK70:
Zaten hep öyle olacak, aaaah pofu , cok eski bölüm yaa.... doğru düzgün izliyemezdim gençken. bir televizyonla kaç kişi idare ediyorduk, babam haber içerikli programları izlerdi, aaaah ah, gözümün önünde canlandı birden. Alnini da yaralamisti dimi rachel, öyle hatırlıyorum sanki.
13d923bba1554580adfb21cb2aec0d3d.jpg
13d923bba1554580adfb21cb2aec0d3d.jpg

OriginalNIKITA OriginalNIKITA evet rach alanda koltuktan düştü kaçarken :KK70::KK70: alnını yaraladı :KK70:
ayyy o bölümde ucagin inisinde, Madonna nin bir parcasini caliyorlar, ben ilk kez izlerken ( daha 20 lerde bile degildim sanirim) o kadar hosuma gitmistiki, bide bunlar guzel oynuyolar .. cokkk uzulmustum Rachel a, yani senaryo oldugunu biliosun ama yinede etkileniyorsun , vayy be . :KK70: take a bow idi sarkinin adi sanirsam, hala aklimda.... cok kisa olmasina ragmen beni duygulandirmisti :KK66: bazen salak Ross dedirtiyorlar canim ahahahah

aynen kavumcum, ama 2ki sezondan sonrakiler cokkk daha iyi dimi canim?
Bir ara ne güzel dedikodu vardı, tekrar çekilmeye başlanacaktı dizi; hatta Jennifer Aniston da doğrulamıştı böyle bir fikir olduğunu. Anlaşamadılar demek. Belki iyi oldu belki kötü bilemiyorum. Belki de aklımızda, gönlümüzde olan güzel anıları bozardı.

Bir ara ne güzel dedikodu vardı, tekrar çekilmeye başlanacaktı dizi; hatta Jennifer Aniston da doğrulamıştı böyle bir fikir olduğunu. Anlaşamadılar demek. Belki iyi oldu belki kötü bilemiyorum. Belki de aklımızda, gönlümüzde olan güzel anıları bozardı.
Kavuncum sen nede olsa hepsini izledin, keşke şimdi bıraktıkları yerden şimdiyi oynasalar. Çok reyting alır. Çok düşündüm biliomusun türkçe versiyonu nu, nasıl olur, kimlere olur? Alaturkaya çevrilip nasıl ilgi çeker , belli bi kesime değilde 7den 70e izlettirirmi acaba. Kavuncum sen çalışıyormusun?

X