Friends

e7090ca0714463e7ddcf26be079a7a45.jpg

Pofucuuuuum, canım sayende modern family sezon 7 yi izliyebiliyorummmm!!! Teşekkür ederim! ! Friends ararken o dediğin dizi sitesinde, modern family buldum, friends i bulamadım ama, benden kaynaklanıyordur, olsun olsun, bulurum bi ara. Öptüm senu :KK15::KK73::KK71:

Pofucuuuuum, canım sayende modern family sezon 7 yi izliyebiliyorummmm!!! Teşekkür ederim! ! Friends ararken o dediğin dizi sitesinde, modern family buldum, friends i bulamadım ama, benden kaynaklanıyordur, olsun olsun, bulurum bi ara. Öptüm senu :KK15::KK73::KK71:
aaa olması lazım
evet kuzum modern family de var orda :KK70: sen dediğinde bakmıştım
ben önce friends i tamamlayayım :KK70: onlarsız hayat olmuyor hahaha :KK70::KK70:

aaa olması lazım
evet kuzum modern family de var orda :KK70: sen dediğinde bakmıştım
ben önce friends i tamamlayayım :KK70: onlarsız hayat olmuyor hahaha :KK70::KK70:
Pofum benim:KK15: görüntü çok net değil ama ossun. Bütün sayfalara usenmeden baktım, bulamadım :KK43: aksama bidaha deniyeyim
42a66af8dc11217b7d30a3d924e5bc60.jpg

OriginalNIKITA OriginalNIKITA kuzum yaa direk linki veriyorum,üste bi arama yeri var aslında ordan buluyorsun..bi de görüntü iyi aslında ama neden sende öyle oldu? ekranın alt köşesinde ayarlarda 720 p yap (HD Yazan kısmı ) belki düzelir

bu da friends in linki
http://sezonlukdizi.com/friends/1-sezon-17-bolum.html
Çocuklar yatınca inşallah tekrar deniyeyim, canimsiiiiiiiiiinnnnn:KK200::KK200::KK200:
722750ba973fe20240bdcba0aa3f55ca.jpg
bu bölüm ennn sevdikleri arasında, bunu izlediginde seni görmek isterdim hihi :KK50:

ben çok yavaş ilerliyorum
bu arada rachel çok fenaymış he :KK70::KK70::KK70:
ayyy , hihi simarik o simarik...
ama seviyorum onu ben yaa.... kardesleride geliyor bi iki bolumde , iclerinde en normali Rachel (tabi diger friendsleri sayesinde)

aksam tekrar denerim dedim ama firsat olmadi o diziizle de

napiosun pofu?

ayyy , hihi simarik o simarik...
ama seviyorum onu ben yaa.... kardesleride geliyor bi iki bolumde , iclerinde en normali Rachel (tabi diger friendsleri sayesinde)

aksam tekrar denerim dedim ama firsat olmadi o diziizle de

napiosun pofu?
iyiyim çok şükür..kapalı bi hava ,miss gibi bi odam ve miss kokulu kahvem ile beraber takılıyoruz :KK70:
sen nasılsın?
yaaa evet çok tatlı bi kadın ama fena şımarık :)
ross yaaa eriyor kadının karşısında :KK70:

iyiyim çok şükür..kapalı bi hava ,miss gibi bi odam ve miss kokulu kahvem ile beraber takılıyoruz :KK70:
sen nasılsın?
yaaa evet çok tatlı bi kadın ama fena şımarık :)
ross yaaa eriyor kadının karşısında :KK70:
sagolasin, iyiyim elh. gerci bugun bi hastaneye gidicem , bakalim artik, hayirlisi.

Ross & Rachel seni daha cok güldürecek canim, seni cooook guzel bolumler bekliyor. en son ne izledin?

sagolasin, iyiyim elh. gerci bugun bi hastaneye gidicem , bakalim artik, hayirlisi.

Ross & Rachel seni daha cok güldürecek canim, seni cooook guzel bolumler bekliyor. en son ne izledin?
geçmiş olsun hayırdır?önemli bişey değldir umarım

en son marcel kayboluyodu
bütün ahali onu arıyordu :KK70:

aaaah ondan sonrakiler harikulade pofucum, keske netflix imde olsa friends , bende tekrardan izleyebilsim ( henuz bakabilmis degilim, hasretim üleynnn)
heğsi güzel ya :KK70:
bayılıyorum bu diziye
iyiki görmüşüm yazınızı :KK70: yoksa bi haber dizi arıyor olacaktım :KK70:

heğsi güzel ya :KK70:
bayılıyorum bu diziye
iyiki görmüşüm yazınızı :KK70: yoksa bi haber dizi arıyor olacaktım :KK70:
canim benim, bi ara modern family ye de bak, senin guncellerinden birinde ''bekle beni Amerika'' yaziyordu, amerikan kültürünü o dizide ( günümüz Amerikan tabi) daha iyi anlarsin. iyi yardimci olur sana :KK66:

X