Friends

OriginalNIKITA Geçmiş kandilimiz mübarek olsun diyeyim ben de farketmemişim dün.

Bu ara işler yoğun, yatılı misafirler, temizlik, hazırlık derken de geçen hafta ki tempo da izleyemeyeceğim sanırım.
2. sezon 3. bölümdeyim bu akşam bir ara izlemek istiyorum

olur oyle canim, onemli degil. görüslerini bekliyorum

Noldu son bölüm de, napti lar? Neye çok güldün?
14. bölümü soruyorsan dur düşüneyim nolmuştu
chandler ,janice ile beraberdi hata ile ama
rachel monica and phoebe işte erkek arkadaşlarına ait bişeyleri yakarken rachel gidip vodka döktü yangın çıktı itfayeciler geldi falan
ama beni güldüren kısmı janice ile chandler ın diyoloğu oldu :)

Ooh myyy God! !! ex lerden kalanları yakma ritueli, ayyy ne eski bölüm aaaah ah

Ooh myyy God! !! ex lerden kalanları yakma ritueli, ayyy ne eski bölüm aaaah ah
janice 'in sesi çok yırtıcııı noo noo noo chandlerrrrr hahah ay hala kulaklarımda çınlıyor
bir de şey diyor ''you love me,you need me but you dont know '' koptum orda nasıl bi özgüven
sonra tam giderken,chandler kalkıyor ''call me'' diyor ki kadını 2 kez bıraktı

Janice in gülüsü ayri bir nagme zaten hahahahahhiaha, ya Janice can'dir , ama Chandler ona neler uyduracak , dur sen.

daha Janice ile cok karsilasacaksin canim baya matrak oluyor

Janice in gülüsü ayri bir nagme zaten hahahahahhiaha, ya Janice can'dir , ama Chandler ona neler uyduracak , dur sen.

daha Janice ile cok karsilasacaksin canim baya matrak oluyor
kadının ses tonu ve gülüşü cidden efsane

Friends'ciler! Nerdesinizzzzz ?
İyi pazarlar cnm
Ben buralardayım 4. Bolumu izlerken eşim yan bilgisayarda çalışıyordu ve şöyle bir kac dk takıldı ve hatırladı. Çok hoşuna gitti. Şimdi yalnız izlememi istemiyor lütfen beni bekle beraber izleyelim çok severim ben de tekrar izlemek istiyorum dedi ve ben kaldım. Beyimiz çok yoğun onun musait anını bulup dizi izlemek zor olacak. Ama beraber izlemekte ayrıca keyifli. Hayırlısı bakalım.
Geçen bölüm alt komşuları ihtiyar amca vefat etti

Tamam canım, o kadar çok bölüm varki, bişey kaçırmaz onsuz izlesen bile .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…