Fotoğraflarla bacaklarımızdaki incelmeyi takip edelim.

Bacaklarımızın rengi de şekli de aynı. Bence gayet güzel, ne ince ne kalın.

ıncetmeyede yardımcı olurmu acaba benım bacaklar cok kalın malesef ama ıncetme ıcın zeytın yagı ve lımon okumustum yıne burada offff bır sey soyleyın bana (

ıncetmeyede yardımcı olurmu acaba benım bacaklar cok kalın malesef ama ıncetme ıcın zeytın yagı ve lımon okumustum yıne burada offff bır sey soyleyın bana (

Ben bunu bir süre yaptım canım,hatta hala var hazırda :)
Bacaklarım inceldi biraz,südükten sonra callanetics'in bacak egzersizlerini yaptım. Platesin bacak hareketlerini yaptım.
Denemende fayda var

bacak fotoğrafı koymak niye teşhircilik olsun ki?

yüzünü mü eklemiş de ben göremiyorum?

yolda giderken 'anaaa kk daki bacaklar ' denmesi gibi bir ihtimal mi var?

ben geçen sene sınava hazırlanırken kilo almıştım ve bacaklarım tombikleşmişti..
sınavdan sonra 5-6 aylık yürüyüş egzersizleri ve beslenmeme dikkat ederek bacaklarımı bu hale getirdim :)

önemli olan spor yapmak ve beslenmeye dikkat etmek

geçen sene ve bu seneki bikinili fotolarım...

Maşallah canım,hakikaten baya bir incelme var

Doğumdan sonra sadece bacaklarımı inceltmek istiyorum özellikle diz bölgemi ama popom kalsın eskiden küçüktü şimdi bu hali iyi oldu. nasıl yaparım?

Doğumdan sonra sadece bacaklarımı inceltmek istiyorum özellikle diz bölgemi ama popom kalsın eskiden küçüktü şimdi bu hali iyi oldu. nasıl yaparım?

Callanetics'in bacak egzersizlerine bir bak canım,
bacak yoğun alışırsan istediğine ulaşabilirsin
Platesinde lastikle yapılan çok güzel bacak hareketleri var,ben denedim tavsiye ederim

bol bol yürüyüş yap, ve merdiven in çık canım.. en kolay ve ucuz yolu bu...

Merdiveni herkes söylüyor,geçenlerde apartmanda inip çıkayım dedim her seferinde biri çıktı karşıma:)
Napıyorsun manyak der gibi bakıyorlar :)

Kendi katımızda 2 yukarı 2 aşağı yapacam nerdeyse :)

apartmanın değil sokakta bi merdiven parkların çevresinde falan bulabilirsin :) yokuş yürümek bile etkilidir bu konuda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…