Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fatmagulu paylasanlara
Alinti yapanlara
Bulantimin baslamadi diye dert yandigim hamileligimin ilk haftalarinda
Lavaboya kosturtan tum canlarima
Sevgiyle kalin diyorum

insanin kendinin farkinda olmasi güzel...
ama birde düsün neden böyle diye ?
dusunmenede gerek yok...
aslinda nedenini sende iyi biliyorsunda iste,
zamaninda yaptin bir artik cahillik diyeyim,
simdide cikamiyorsun isin icinden...

öhö öhö.. bende bir msn tartışması sonu üyelik iptali oldum
3 yıl girmedim. ve 3 yıl sonra hadi bir gireyim dedim giriş o giriş:)

kesinlikle kinci değiller. buna katılıyorum. bende öyleyim mesela. 3 yıl benide değiştirdi. daha yumuşadım,daha törpüledim kendimi. daha sakinim,fevri değilim.

gece gece coşulmuş..

fatmagülü gördüm görmez olaydım,ıykk

nostalji yapılmış ben de yapmak istiyorum bana ne başım kel mi :)

şimdi yıl 2008 ben daha portakalda vitaminim..çocuk için doktora gidiyoruz doktor sizin çocuğunuz olmaz tüp bebe bile zor diyor.ben o gün eve geliyorm ağla ağla içim çıkıyor,eşim daha da perişan..sonra tüp bebek neymiş araştıralım derken bu siteye rastlıyorum..Allah'ım benim gibi ne kadar çok kadın varmış diyorum yine bi ağlama faslı.sonra üye oldum ama o üyeliğimi hatırlamıyorum bile.üye adım neydi unuttum valla...

tüp bebe tedavisindeyken tekrar şimdiki üyeliğimle kayıt oldum ve hala buradayım.demirbaş olacam yakında ama mavi olmadan şuradan şuraya gitmem

ve formata uygun yazayım; hey sen seviyorum seniiii

ayrıca içimdemi insan sevgisini anlamayıp arabic yahuşukluyla adımı çıkaran arkadaşlarım canlarım ben insanlık yapmak istedim soframda bir tabak da ona ayırsam fena mı olurdu insanlık öldü mü yani

kesinlikle kinci değiller. buna katılıyorum. bende öyleyim mesela. 3 yıl benide değiştirdi. daha yumuşadım,daha törpüledim kendimi. daha sakinim,fevri değilim.

Bende degilim ama arada bir sinir var okypete. :)) Burcun nedir?

Fatmagul 'un resmi cok cekici. Delici bir guzelligi var. Bakislari beni benden aldi. Hala onu dusunuyorum :))

Kadesa cikiyorum ama ne zaman cevap vermeyi dusunuyorsun.

Formata uygun: Iki arkadasim var onlari ozledim. Gelin artik!

Son düzenleme:
ben garip bir başağım
ama yükselen aslan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…