Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hey gidi günler hey... !
Benle nasıl tartışırdın değil mi ? ama bir seviyemiz vardı, bel altı vurmazdık.
Okypete ile keza öyle ya şimdi öyle mi ?
Sen söyle Office !
aynen..hey gidi günler.
bende ne cadıydım,biliim:KK1:
ama ,doğru söyledin kazen.
asla seviyeyi indirmedik.
zaten o yüzden buradayım. bir şeyler tartışırken bile ,o tartışmanın bir adabı olmalı.
seviye meselesi işte. herkesin seviyesi aynı değil maalesef.
bu arada kkyı gerçekten özlemişim . seviyorum bu siteyi.:KK34:

Kesinlikle aslan daha etkili sende. %70 yukselen etkiliyor zaten.

Neyse gorusuruz sonra. Kadesa cevaplamadin ya. Alacagin olsun :)

office im , badezuzum optum.

canım msjını daha yeni gördüm,toplantıya gitmiştim..cevapladım ama inan anlamadım msjı :KK53:

TARİ ben seni unutmadım canım,kellesi furulacaklar listem de ilk sıradasın :KK30:

benim de en son 3 gündü yıl başı affına uğrayıp 2 günde çıkmıştım mapustan o günden beri bdv ye şöyle bi bakıp kaçıyorum,neme lazım ban yemeye gelemiyorum ben zaten diyetteyim :KK57:

MedceziR mapusa senin için o ortadaki paçalı donu yolladım,kenarına adını işledim giy de sıcaklarda efil efil gez mapus damlarında :84:

Yılbaşı günü genel affa uğryıp çıkmıştık mapıstan :KK19::KK19:

Yılbaşı günü genel affa uğryıp çıkmıştık mapıstan :KK19::KK19:

hatırlamaz mıyım,toplu kıyım yaşamıştık :KK14:

ablam çete liderimiz senden biz senin izinden gittik :KK1:

hatta parkon abla :-)33:) da mune ye msj atıp yılbaşını beraber kutlayacaktık planlarımız vardı arkadaşları salıverseniz diye msj atmıştı :KK9: ben sabah görmüştüm banlandığımı..kızlar zaten ne tepki vericem diye bekliyolarmış onlar gece canlı yayında yaşamışlar bu kıyımı. ben ilk görünce anaa badeyle sevo grileşmiş dedim sonra kendimi gördüm aa kadesa da grileşmiş dedim ama 1 dk sonra bu benim yaa diye ban krizine girdim :KK53:

Benim 33 yaşında teyzem var bikere nolmuş . Yavrum kızım diye konuşur benle hep :21:

Siz aramızda ki bağı kıskanıyorsunuz Mune teyzemle

:KK37:

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X