Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok beceriklisin ama aşırı da mütevazi bazen değerin bu yüzden farkedilmiyor bile.
Biraz daha dik dur ve gülümse böylesi sana çok daha yakışacak. :KK19:

beni tekrar gelmeme ikna eden prenses,iyiki varsın,iyiki o kadar korkunç olmadığımı anlamışsın :))
ki böylece nerdeyse hergün görüşüyoruz..
iyiki tanımışım senii ..

Son düzenleme:
Bir insanın üzerine o kadar gelinirse ve bu insan o itham edildiği şeylerin tam tersi olarak hoş güzel, çok kültürlü, dimdik ve onurlu olursa tabii ki tırnaklarını çıkarır ve kötü bir imaj çizebilir.
Başıma benzer şeyler geldiğinde seni daha iyi anladım. Ve bu forumdan ayrıldığıma en çok seninle yakınlaştığım için mutluyum. :KK19:
4 gözle seni bekliyorum. Midye dolmalar bahane yani o derece :KK17::KK56:

Sevgi yumağı olmuş burası :KK9: bu forum da çok sevdiğim arkadaşlarım var onlar kendilerini biliyor zaten .:KK16: ancak sevmediğim hatta gıcık olduğum tek bir üye olduğu için sadece O'na seslensem yeterli sanırım .

Hey sen ! yeni üye olmuş şahıs ! bu sözlerim sana ;

Her konu başlığında millete sataşmaktan ,tribünlere oynarcasına milleti tiye alıp yorum yapmaktan vazgeç .Herkes saf bir sen zekisin (!) çünkü.Böyle yaparak farklı olduğunu düşünüyorsan eğer ,İnan bana çok iticisin .Resmen uyuz oluyorum,gıcık oluyorum. Seni gördüğüm konuya yorum bile yapasım gelmiyor .Ama mübarek tüm konuların en başındasın ! Allah aşkına aklı başında mantıklı,konu sahiplerine yardımcı olabileceğin tarz da yorumlar yap.İlgini çekmiyorsa bile milletin asabını bozacak türden yorum yapma o zaman .Kısacası tribüne oynamaktan vazgeç artık ! :KK47:

Son düzenleme:
Öyle biri var ki!.. :KK69::KK69: En zor günlerimde yanı başımda, sözde 'arkadaş' olanların bile yapamadığını yapan, dertlerime ortak olan, beni teselli eden, bi kerecik bile beni kırmayan, mutlu günlerimde de -içten- sevinen; evet içten hem de o kadar içten ki, benimle gülen, güzel dileklerini hiç eksik etmeyen..İçi gibi kendi de güzel insan, evet o insan sensin Sedefimm :KK16: Rabbim gönlüne göre versin :KK16:, Seni çok çok seviyorum :KK16: Kardeşötemmmm :KK69::KK71::KK54:

3 tane kuzularım var bu sıtede...
onları cok sevdım her anımızı paylasıyorum ve gercek hayattada artık onları resımlerınden tanıyorum..
cunku bız bırbırımıze guvendım..
cok guzel bı arkadaslıgımız oldu..
kızlar sızlerı sevıyorum.. ıyıkı varsınız.......

virüs gibi maşalllah...
kapıdan kovsan bacadan giriyor, yüzsüzlüğün bu kadarı...denilecek bir insan.
yeniler almışsın, fark ettim.
farkındayım, farkındalar, farkında değilsin! :KK53:

virüs gibi maşalllah...
kapıdan kovsan bacadan giriyor, yüzsüzlüğün bu kadarı...denilecek bir insan.
yeniler almışsın, fark ettim.
farkındayım, farkındalar, farkında değilsin! :KK53:

İnan bana gülemiyodum ama bu yoruma çok güldüm
Kimiş acaba:KK53:

Son düzenleme:
yeni gelenlerin kimler olduğunu tek tek biliyorum.şu kim, bu kim.hatta o kim..:KK53:
hoşgeldiniz diyemiyorum elbette. nedenlerini bilirler onlar.:)

kuzum ben seni çok çok çok sevdim. inşallah o çok beklediğin yavrunu en kısa zamanda kucağına alırsın. duygusal bir bağ benimkisi neden bilmiyorum ama onu çok seviyorum. Allah hep yüzüne gülsün onun, sizde dua edin, yavrusu olsun, kucağına alsın, sevsin ve çoookkkkk mutlu olsun ailesiyle...:KK16:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X