Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canlarımm yawrularımmmmm bu forumun bana kazandırdıgı en guzel seylersınız ... :KK1:
sevıyom leyn sızı....
başka dosta ıhtıyacım yok her şeyimi guvenerek paylastıgım içimin kaynadıgı sözümün sohbetımın uydugu ıkı nadıde çiçeğim benımmm:KK16: smdı içim çok rahat eferim sizeeee:KK1: kocaman mucuuuuukkkk onlar kendılerını bılıyorrrrr:KK1::21:

Birbirimizden bahsettiğimiz hiç belli olmuyor :KK53: sarı şekerimi de esmer şekerimi de çok çok çooooookkk seviyorum :KK19: İyi ki varsınız :nazar::KK69::KK48::KK19::124:

Birbirimizden bahsettiğimiz hiç belli olmuyor :KK53: sarı şekerimi de esmer şekerimi de çok çok çooooookkk seviyorum :KK19: İyi ki varsınız :nazar::KK69::KK48::KK19::124:

beni de sevsene abaaa:KK3:

canlarımm yawrularımmmmm bu forumun bana kazandırdıgı en guzel seylersınız ... :KK1:
sevıyom leyn sızı....
başka dosta ıhtıyacım yok her şeyimi guvenerek paylastıgım içimin kaynadıgı sözümün sohbetımın uydugu ıkı nadıde çiçeğim benımmm:KK16: smdı içim çok rahat eferim sizeeee:KK1: kocaman mucuuuuukkkk onlar kendılerını bılıyorrrrr:KK1::21:

kim kız bunlarrr umarım bende varım bunların içinde kafanı gözünü patlatırım yoksamm bak ha:63::KK57:

sen ne sağlam bir karaktersin yaa:KK23:
şu yaşıma kadar tahmın edemeyeceğin kadar insan tanıdım, senin gibisini daha önce hiç tanımadım:KK19:

hem huyumuzun suyumuzun benzediği,hemde yüz hatlarımızın yaşam tarzımızın benzediği güzide insan..
yaza yaza bitiremiyorum senin için..
nerelerdeydin sen önceleri? :nazar:

Bazıları dedektifliğe soyunmuş, bir de bununla övünüyorlar. Hani mahallelerde birilerinin evini sürekli gözetleyip açık bulmaya çalışan boş insanlar vardır ya, onların sanal şeklisiniz:KK53:

güzel yüzlüm,güzel kalpli arkadaşım benim...
çok sevdim kız seni,keşke komşu olaydık :KK53:

Aaa,bunda ki hava nerden geliyor acaba?KK'ya gelip kendini pohpohlatmaya çalışmasından belli de,biraz fazla kaçmış canım:KK9:

Kanka'ma o kendini biliyo:nazar: Seninle muhabbetimiz çok uyuyor :) Mantığını, gayet yerinde ve seviyeli konuşmanı seviyorum.Çok iyi niyetlisin kesinlikle.Umarım bi gün tanışma fırsatımız olur. Belki o hayal ettiğimiz sevgililerimizle mangal keyfi gerçekleşir bi gün ne dersin :KK34:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X