Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
nasıl anlıyosunuz kimin kime yazdığını yaa.
ben okuyorum ''ahan bana demiş ''diyorum
nicke bakıyoum hiç tanımam etmem..
valla anlayanlara piravo

Bu topik açıldı beri bende kendimi çok pis Fransız hissediyorum, profil akışımdan arkadaşlar ne yorumlar yapmış diye bakıyorum, sonra noluyonuz bana da anlatın diyorum kendi kendime,

foruma vakıf olamayan üye adlediyorum kendimi

asimela için gerçekten kötü bişi aklıma getıremıyorum vardır geçerli bi sebebı dıyorum

benimde aklima kotu birsey gelmedi canim ama merak ettim kimin 2.uyeligi diye kimseye bir zarari yoktu zaten kendi halinde iyi bir kiz,
belki eski uyeliginde sifreyi filan unutmus yada baska bir sorun olmus olabilir yeni uyelik almistir yonetime soylemediysede 2.uyelik diye gitmis olabilir bilmiyorum...

sabah elimle gozlermi kapatarak iki parmagimin arasindan baktim topige didim acep kara kilitler mi vurdular topigime
sonra bi baktim baya geyik yapilmis Mune ablayi da kandirmislar geyik yaptirmishlar kosssskoca admineiyi oldu ama bu en azindan bizi geyikten atamazlar elimizde kapi gibi yazilar varben hemen kayitlari word a atiyim ne olur ne olmaz silerler felan guvencem olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…