Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy bi de ben de koltuk sevdası baslarmış D: ceylan derisi koltuktan kalkamaz sizofren gibi dolaşırmışım ortalıkta :KK1:

Listem hazır abla :) Önce kankalarımdan baslıycam :KK70:

Herkes koltuk derdinde, ben munenin koltuğuna sen benim koltuğuma badeyi ben banlıcam ama :KK70:

tamam bade senin olsun benim gözüm sevo da zaten sonra coolkul sonra da nemesis :KK52:

haydi iyi geceler,sohbet güzeldi :KK3:

Ayyy bi de ben de koltuk sevdası baslarmış D: ceylan derisi koltuktan kalkamaz sizofren gibi dolaşırmışım ortalıkta :KK1:

Listem hazır abla :) Önce kankalarımdan baslıycam :KK70:

Herkes koltuk derdinde, ben munenin koltuğuna sen benim koltuğuma badeyi ben banlıcam ama :KK70:

kaderi al beni bırak puhaha
mune sana banyo taburesi almış
orda oturacakmışsın:KK9:
Ayyy totom acır :KK1: Biraz banlıycam cok sıkılmasın bebe diye. Mesela bir saat :KK70:

zalımsın sosyal, şey yani asosyal edi:KK14:

Kurumda milli içkimiz de eksik olmuyordur, forum açıkken uyuyakalıyorsunuzdur sayın edim :KK9: Yoksa;
Eki Görüntüle 699080
Yazımda ne çirkin :26: Forumda vakit geçirmekten özenemedim ki :44:

Yazın da kalbin de mis gibiiii sosyalizm kokuyo :KK70: Ayran cakıcam sana :KK70:

19 mayısta ne var merak ettim:KK53::KK52::KK52:

Ben mune yard. olucam koltuğa oturucam.
tamam bade senin olsun benim gözüm sevo da zaten sonra coolkul sonra da nemesis :KK52:

haydi iyi geceler,sohbet güzeldi :KK3:

Güle güle cnm, ben de gidiyor, sabah kk yı acıcam, yatalım artık

Beni seveni de sevmeyeni de seviyorum :KK1: Ne iğrenc bir cümle oldu.

Geceme neşe kattınız, öpüyorum sizi.

kk, kk olalı böyle geyik görmedi. iyi geldi gece gece :KK16:

gecenin notunu da düşeyim: kimse bir yere gitmiyor, yarın sayım var. iyi geceler hepinize :KK16:

bu konudan da anlaşıldığı üzere, artık 'farzet ki o burayı okuyacak...'' konusu sadece buradan olmayan insanlar için yazıldıgını bazıları anlayacak. ve kimse üzerine alma gereği duymayacak.
en azından neyın ne oldugu belli.
bu konunun açıldığı iyi oldu, diğer konuya yazınca üzerine alınan çok oluyordu
en azından buraya yazalım da, buradan bir üyeye yazıldıgı bellı olsun :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X