Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aa niye kanıtlama çabasına giriyorsun ki? Kendini strese soktuğuna değer mi?

İnsanlar çok acaip, milletin hayatına burnunu sokmaya bayılıyorlar. Torba değil ki ağızlarını büzelim, konuşup duruyorlar.

Lütfen kendini ve bebeğini düşün, takma kimseyi.

Böyle bir risk varsa kendini neden üzüyorsun ki?
Kime dediğini de anlamadım ama kimseye kanıtlamak zorunda değilsin bebişim

nasıl yaaa ben hiç bir şey anlamadım bebek sahibi mi oluyor ama nasıl ben son gelşmeleri mi okumadım acaba??
Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bir ömrü olsun inşallah

Son düzenleme:
Size ne yahu? Size ne?

Sanki gecekonduda yaşıyordu da herkesi villada oturuyorum diye kandırdı, evet bana gösterdi kimliğini, ki göstermese de olurdu inansam ne inanmasam ne. Farzedinki boşanmadı, söylemek zorunda mı size? Özelini açmak zorunda mı? Konuşmak istemezdi konuşmazdı mesela, kimi ilgilendirir?
Ne güzel sevdiğiyle yeniden mutlu, tıbbın mümkün değil demesine rağmen de Allah bir evlat nasip etti. Bi tebrik edin, hemen hafiyeliğe soyunmuşsunuz.

Maşallah bu arada, bu azmi ikinci üyelikleri deşifre etmek için de kullanın da milleti 6 üyelikten sonra giderken görmeyelim.

Yarım saat boyunca burda kalsın, adımın görünmesi önemli değil ama diğer ayrıntıları karalamk zorundaydım. 22/12/2012 de boşanma gerçekleşti, 3 celse görüldü. Karşı taraf boşanmak istemediği ve kararı temyize götürdüğü icin 23/11 2013te resmen boşandık.

Ben size benzemem, yalan söylemem. Boşanıp aynı evde yaşayacak kadar adi de değilimdir herhalde bir ailem var sonucta.

Buyrun, görenler görmeyenlere iletsin Lan millet bekarken hamile kalır evliyim diye yalan söyler biz bekarız diye inandıramıyoruz kimseyi. Pes.

Eki Görüntüle 977089

Edit; gören gördü görmeyenlere kaydedip gösterir zaten. Sinirden elim ayagım titryr hakkınızı helal edin hoscakalın. Özür dilerim sizi mesgul ettigim icin

Son düzenleme:
bebişiniz olacakmış tebrik ederim, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız
bu son durumdan dolayı çok üzüldüm. sizi bunu ispatlamak durumunda bırakan o insan nasıl bir kafada olabilir gerçekten anlamak mümkün değil. her ne olursa olsun burası sanal ortam, sizi de tanıyan tanıyordur, başkalarının ne dediğine ne düşündüğüne kafanızı takmayın bu kadar. sizin ve bebeğinizin sağlığı herşeyden daha önemli. böyle takıntılı tuhaf insanlar malesef var. daha ne denir ki bu insanlara.

Canım ne yapıyorsun sen.......sanal insanların bebeğini üzmesine niçin izin veriyorsun.......yalan söylesen ne olacak........bebeğin için en iyisini dü§ünüp sağlığına dikkat etmek zorundasın.......

Son düzenleme:
baş harfi e, burası sanal ortam, binbir çeşit insan var. herkes de kafaya takılmaz ki.
kimseye kendini kanıtlamak zorunda değilsin. kim olduğunu bilmediğin, hiç görmediğin, görmeyeceğin insanlar için neden bebeğini tehlikeye atıyorsun? inanmayan inanmasın, inananların duası sana ve bebeğine yeter
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…