Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
gri rep i ogreten arkadasa teşekkür ederim:KK42: gayet guzel bir diyalogda bile girilenince allah allah niye eksilediler diyordum :KK53:

eksi rep kırmızı mı gozukuyor?

Kırılmadım değil sana kendimi açmıştım en özelimi bile karşılıklı laflamıştık...
Benimle artık konuşmak istemediğini söyleyebilirdin hoşlanmadığını, aylardır hemde,pat diye selamı sabahı kesmek niye..
Gerektiğinden fazla değer vermişim gerçekten ama senin hakkında hiç kötü düşünmedim be arkadaşım ..
Kırıldım sadece okadar hayatında mutluluklar iyi dileklerimi hiç esirgemem senden yolun açık olsun...:KK14:

Bende sana hayatın da mutluluklar diliyorum.
Dilerim tüm hayallerin ve isteklerin gerçekleşir,bunu tüm kalbimle diliyorum.
Yolun açık olsun,sağlıcakla kal.

Yaptığınız dedikodular, kurduğunuz hayal oyunları kulağıma kadar geliyor, demek ki dedikodu ekibiniz zannettiğiniz kadar sağlam değilmiş :KK14:

Hamileliğimi duyurduğumdan beri gerek özel mesajla gerekse topiklerde bir sürü tebrik ve iyi niyet yorumu aldım. Bircok insan benim mutluluğumun onları mutlu ettiğini söyledi. Bazıları da ağzımdan laf, özel hayatımdan bir parça öğrenebilmek için yazdı.

Sizin karşınızda salak yok, anlama özürlü bir insan hiç yok!

Güya bekar anneyim benim kılıfımmış, güya ben hiç boşanmamışım güya ben 14 aydır kk ailesini kandırıyormuşum. Senaryoyu kes!

Nüfus cüzdanımı, boşanma ilamımı, nüfus kayıt örneğimi şuraya yapıştırırım, alırım aklını/aklınızı. Herkes haddini bilsin.

İçinizdeki kötü niyeti böyle kusmayın ortalığa. Gidin kendi kumunuzda oynayın, bana bulaşmayın. Sizin o tartıştığınız tiplere benzemem ben. Kimseye verilmeyecek hesabım yok! Ortada hesap verilecek insan da yok!

Dağılabilirsiniz sayın seyirciler :KK14:

konulara yazdığın ters cevaplarla dikkatimi çekmiştin. bir süredir yoktun, geri gelmişsin hatta konu açmışsın. püff :KK14:

Son düzenleme:
Tebrik ederim taze anne ALLAH saglikla kucagina almayi nasip etsin INSALLAH(AMIN):nazar:
Son zamanlarda senden haz etmedigim dogrudur ama bu tebrik etmeme engel degil,
hele boyle bir duruma dusmanim olsa(lafim sana degil) sevinirim..
ALLAH kimsenin kucagini bos birakmasin bunu en cok bekleyenler bilir.. isin özü sevindim :KK9:

Tam yazıcam konu kapandı beee! :KK53:

Sevmiş olabilirsin beni, ama insan her konuda aynı düşünecek diye bir şart yok. Ben dostum dediğim kişiyle oturup saatlerce bu tarz tartışmalar yapabiliyorum.

Bu tarz kişisel konularda hassasım nedense. Kimin ne yaşadığını, o an nasıl bir psikolojide olduğunu bilemeyiz. Ha eğer hiç bir sorunu yoksa bile kendi tercihidir. Kıyafet ve saçla bir tutuyorum çünkü bu da bir tarz meselesi aslında. Kimilerine göre bir kadının giydiği kısacık etek, önü açık bir bluz görüntü kirliliği.

O yüzden diyorum ya en güzeli hiç takmamak.

Hiç muhabbetimiz yok ama herkes gibi mantıklı yorumlarını okumadan geçmeyenlerdenim :)
Kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez. Hani bi söz var ya 'beni anlamak için benim ayakkabılarımı giy, benim geçtiğim yollardan geç..' gibi aynen öyle.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini :nazar: :)

Benden hazzetmese bile güzel dileklerde bulunan herkesten Allah razı olsun. Rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasp etsin inşallah.

Kucağımı doldurmadan gönlümü doldurdu ya bundan daha büyük bir lütuf olamaz.

--------------
Bir de benim boşanma konuma çelişki bulan, aslında boşanmamış olduğumu ve insanları kandırdığımı düşünen özelime gelsin, göstericem belgeleri, kimliğim de dahil.

Suanda kasıklarımda korkunc bir sancı var, düşük tehdidim olduğu icin bir haftadır evdeyim, raporluyum. Bebeğime bişi olursa yemin ederim intikamım cok acı olur. Bunun hesabını verecek yer bulamazsınız!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X