Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bu topiğin sonu geliyor ya da burdaki dedikodularınız yüzünden sizlerin.
Bir kişi bu kadar konuşulur mu?
Defalarca uyardım, artık uyarı falan yok, direkt infaz...

Bence eşine fazlasıyla şans vermişsin
Bundan sonra duygularından önce,aklınla hareket et
Yoksa üzülen herzaman sen olursun.............................

1 gün siteye girmedim. neler olmuş neler:KK53::KK53:

bu baş harfi s olan kişi benim onunla alakalı olmayan bir konuya verdiğim gayet normal bir cevaba beğenmiyorsan niye takip ediyorsun gibi saçma bir yorumda bulunmuştu. ben de şaşırıp özelden sebebini sorduğumda bir sürü hakaret, küfür yemiştim. :KK53::KK53::KK53:aynen böyle olmuştum. kadından korkmuştum:KK53: engelli listeme eklemiştim.
dünkü konuma yaptığı yoruma da bir anlam verememiştim. şimdi parçalar birleşti. ben bu insanın 2. üyeliğinde ona maddi şeyleri çok fazla anlattığını, ona inanmadığımı yazmıştım. meğer oradan bana kafayı takmış:KK53:

üzüldüm.. demek ki hastalığı çok ileri boyutta. bir birine bu kadar zıt iki karaktere nasıl da bürünmüş..:KK50::KK50:

Son düzenleme:
yaw altı üstü 1 gün girmedim siteye neler olmuş :KK53: baş harfi T olan vefakar pıtırcık burada olsa hemen bana özet geçerdi günü :KK14: biri anlatsın sevabına :KK43:

herkes "allahın sevgili kuluymuşsun" demiş ama yorumlarına bakarsak alakası yok.. senin durumun "allah bişiler verecek ama bugün mü desem, yarın mı desem" durumu bebiş :KK53:

Yahu vaktim olmuyor takip edemiyorum niye benim gitmemi beklediniz onca eğlenceli olayı gerçekleştirmek için? Hayır cool imajım zedelenir diye ne olmuş özelden bana da yazın diyemiyorum. Siz demişim farz edin ama demedim. Bir durun işlerimi hafifleteyim. Ben gelince de huzur evine dönüşüyor buralar zorla atraksiyon üretiyorum. Ayıp valla ayıp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X