Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir daha o konuya yorum yapmam arkadaş.
Yeter mimli üyelerdenim zaten.
Bazen düşünüyorum acaba , Patron ile Müdür bu konuları kendileri açıyor da bizi deniyorlar mı acaba diye ?:KK53:
Bakalım kimler verdiği sözü tutcak ban yemicek ?
Bu bir sabır denemesi mi yani bazen diye düşünüyorum .

Ama yok ben sustum yani. "teeez kellesi vurulaaaa" komutu gelmeden kaçayım mahşer yerinden :KK52:

Müdürüm itiraf et, sen açıyorsun bu konuları ... Ondan sonra üstüne bizi banlıyorsun bir de. :KK23:

Son düzenleme:
Bazen açık açık ''terbiyesizsin'' demek geliyor içimden bazılarına. Hatta ''hadsiz, bencil vs.'' egoist kişilik yapısına uyan ne kadar argo kelime varsa çekinmeden sarfetmek istiyorum. Açık açık söylemiyorum çünkü site kurallarından önce kendi terbiyem müsade etmiyor buna.

kimse kimseye hakaret etmedigi surece herkes istedigi gibi dusuncelerini paylasır.

aman kellem gitmesin diye lafın nereye gittigi belli olmayan cumlelere seyirci mi kalınacak yani

din bireyseldir ve birilerinin dinini sorgulamadan onu insan oldugu icin kabullenmek de edeptir diye ogreten aileme cok tesekkur ederim...

Son düzenleme:
begen butonundan 24saat yedigim icin ilk -rep imi hala kullanamadım ya sana, ona yanıyorum.

neyse unuttugum KİB imi kullandım ya dayatıcı yorumuna, rahatladım :)

Bazı konuları gördükçe nutkkum tutuluyor.
Küçücük çocuğun beynini yıkamak ne yahu? Yazık günah.
Zamanı gelince tabi ki öğretirsin gerekli olanı.
Biride çıkmış pembeli bombeli yazı tipiyle konu sahibini savunuyor
Tek din şu, gerisi yalan vs.
Gitti geldi galiba öbür tarafa :KK1:

Ya ben hiç senin hakkında buralara yazar mıyım.Üstüne alındığın için çok üzüldüm..
Yazacak o kadar çok insan var ki..
Onlara yazmaktan sana sıra gelmez bir kere, ne alınıyorsun üstüne ! :63:

Sevgili 13 harfli nicki olan üye; ben hala o yoruma bakıp gülüyorum. Sen de hatırlattın üstüne yine güldüm. Ama öyle böyle gülme değil, kasılmaktan doğuracam yakında. :KK60: :KK53:

şu film gibi acıları kendi yaşamış gibi uydurarak duygu sömürüsü yapmanın psikolojideki adı neydi?

hah işte ona tutulmuş ne cok insan var. maalesef siz hayatın gercekligiyle alay eder gibi geliyorsunuz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X