Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eleştirinin dozunu kaçırmasak ?
Beğenmeyebiliriz, onaylamayabiliriz ama bu hakaret etme-dalga geçme hakkını vermez bize. Beklediğiniz saygıyı biraz da gösterseniz ?
Ne dersiniz, hoş olmaz mı

Ay midem kalktı sabah sabah. Memelerini görmek zorunda mıydın ya. Dün sabah kediyle başladım güne. Bugün meme.

Kk da bir bebegi boyle yaptim albumlu resimler gormedim.ama yakinda sen onuda resimler koyarsin.
Ya gercekten uzuluyorum sana.keske bu zekani daha yaratici islerde kullanabilsen.ama buda kabiluyet meselesi sanirim.allah kauenden razi oldunmu kk yi acti da sinirlarin nasil zorlandigini gorduk

he tamm yazın cok gezmissin iyi tatil yapmişsında
ee kışın agustos böcegi gibi kabugunamı cekiliyorsun
hani kartalkayada,palandokende,uludagda kayak yaparken verdigin pozlar
sizin gibi sosyal insanlar kısında tadını cıkarır bebegimyada sosyal gorunumlu
eziklerdenmisin sen

ay pardon kocacisin kısın calısıyor izin alamıyor degilmi
dogal olarakta sende eskilere bakipta ahh cekiyorsun
bir yaz gelsede kocam izne cıksada tatil yapsak diye

Yüzünün kızarmasını da geçtim. O zaten hak getire maşallah da onca fotoğrafı koymaya hiç mi üşenmiyorsun arkadaş. Vallahi resimleri geçtim onca lafa rağmen ısrarla bunları koymayı devam etme azmine bir şey diyemiyorum. Hayret ettim.

Elestirilere kiskanclar diye kendince bir savunma mekanizmasi gelistirmis olsanda yazik dedirtiyorsun nedense hep bana.sanirim bende bazi dengesizliklere gelusimini tamamlamamis diye bir pollyannacilik oynuyorum

gördüğüm kadarıyla bir çok üyenin 2. üyeliği varmış.bir niklerini iptal ettirip hoooppp diğer nikleriyle devam ediyorlar.

bunun sebebi nedir anlamıyorum

İlahi ege bunu nasıl çözemedin 2 üyelikle istediklerini söylüyorlar ondan ban yiyorlar diğer üyelikleri temiz kalıyor ahhh bu sinsi kadınlar kendince çözüm bulmuşlar eskiden kazen bunları deşifre ediyordu oda bıktı ve bıraktı bu işi

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…