Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
insanlar hakkında yanılmadığımı bir kez daha görmenin haklı gururunu yaşıyorum:KK14:
iyi ki ciddiye almamış, gözünde büyütmemişsin yoksa tekrar geri dönüp hırsınla saçmalayıp, banlanıp oturmazdın
basitliğini paçalarından bu kadar aleni akıtmazdın
kim sevmedi annem seni de sen böyle tövbe estafurullah bir şey oldun:KK53:

son dönemlerde arada bakar oldum albüme öncesinde pek bakmazdım.azer bülbüle bakim dedim..göğüs estetiği olmuş hatunun biri ,onuda net bi şekilde göstermiş:26: bakamamki ben

Son düzenleme:
sandığın gibi güzel değilsin kocanda yakışıklı değil zorlama olmuyor işte face mi instagram mı burası 200den fazla resim paylaşmışsın.Depoluyor musun buraya albümlerini anlamadım ki?Seninle ilgili tek gerçek mutsuzsun psikolojin bozuk ki bu kadar ispatlama reklam çabası içindesin olay budur.

bide ben albüm ismiyle içeriğiini oluşturan fotoların uygunluğunada dikkat ediyorum baktığım fotolarda .atıyorm evim güzel evim dersin evini paylaşırsın...yada ..yada ...yada......ayne şu şekil olmuş albümlerin :

bahçelerde maydanoz
bu ne biçim dereotu
madem yüzme bilmezdin
niye çıktın ağaca.

:KK53::KK53::KK53::KK53:puhaaahhaaaa

Son düzenleme:
Maksat sadece kendini paylaşmak olunca hangi başlıkta paylaştığının önemi kalmıyor galiba.Hep bana bağğ hep bana ben zenginim siz fakir ben güzelim siz çirkin ben öpüşürüm sizin elinizi tutan yok hahaytt olaydı albüm ismi daha bi cuk otururdu.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bir daha yazdıklarını merak edip hemen bakmayacağım , pişmanım ama geri dönüşü yok , gördüm bir kere :KK53:

Offf güne ne güzel başlamıştım oysa ki
:KK24:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X