Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BaĞzen şöĞle demek istersin ama banlanırım diye söylÜyemezsin:O)
$IMG_2621.JPG

Hayırdır yine dedikodu başlamış, altın gününde komşuyu çekiştirenlere döndünüz, çay kahve servisi yapayım mıııı yoksa önce hanginizi devirsem diye sayışmaca mı yapayım, o piti piti karamela sepeti:KK51:

Hayat siyah ve beyazdan ibaret değildir tabi.
Bunun için şiddet bile bazen normal gelebilir öyle mi ? :KK1:

Bunu söyleyen kişi, nedense bi konumda bana bu kadar esnek yaklaşamamıştı. Ona şimdi seslenirim buradan. Hayat siyah ve beyazdan mıdır, pembeden midir , griden midir? bilemem . İlgilenmiyorum .

Ama senin bakış açından çok farklı bence. Ama senin bakış açınla da ilgilenmiyorum :KK51: :KK34:

Pıtırcık mı gidiyor? Aaa olmaz ki ama...

Ben bugün öyle görüşlere öyle bana uymayan şeylere şahit oldum ki, ama gerçek hayatta insan üyelik iptali isteyip ayrılamıyor yaşadığı yerden...

Sana uymadı mı çok da tın çok da fifi dersin, silersin arkadaş listesinden, engel koyarsın, görmezden gelirsin...

Bir de aynı yerde aynı havayı soluduğunu, aynı ortamlarda olmak zorunda olduğunu düşün.

Burası iyiymiş ya...

ayyyyy gördüm atmayın link hahha hiç şaşırmadım kimin koyduğuna...Ayrıca benim koyduğum resmin ardından benzer resimlerin konmasıda bir ilginç.Kim daha çok seviyor yarışı mı yapıyoruz ben almayayım yarışamam mazallah yatak odası resimleri bile koyacak hatun o noktada...

Senin neren doğal acaba her yerin sonradan işlem görmüş be cicim :)))

Bacaklarımın önceki ve hemen ameliyat sonrası halini koyarsam görürsünüz hepiniz:KK14:
Mune mapısa atmadan kendiliğinizden kaçar gidersiniz söylim bak :KK60:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X