Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her defasında bunu yapıyorsun. Resmen niyetin ortalığı karıştırmak insanları banlatmak.
Hayır eline ne geçiyor anlamış değilim herkes kötü sen iyi hıhıı :KK70:

aa ben de merak ettim şimdi, rep sayısını nasıl görebiliyoruz bana da hayırsever bir arkadaş açıklasa? :KK55:

konu başlığıyla ilgili olarak da;
ya herkes aynı dini inanca sahipmiş gibi yorum yapıyorsun. belli ki çok dar bir çevrede yaşıyorsun. biraz bakış açını genişlet yahu... herkes bir değil. herkes senin gibi dini inancını yaşamak zorunda da değil. ve herkesin günahı sevabı da kendine. aman şu günah bu günah demiyorlar mı sinir oluyorum. ee günahsa bana günah, ona günah, sana ne oluyor? :KK14:

Heee çevir kazı yanmasın.."Ben mi almışım, ben mi yapmışım, benim ne suçum var, ben sadece paylaştım"
Bebişim bizi salak yerine koymasan:KK14:

Senin neyi savunduğunu, neye ve kime hizmet ettiğini, zihniyetini bilmesek yicez yani:KK51:

Aaa.. Hiç tanışıklığımız yok ama yorumların çok mantıklı. Bence forum senin gibi birisini kaybetmemeli. Stop. :))

İğneleyici laflarından , her şeyin doğrusunu ben bilirim tarzında ki tavırlarından , kendine göre doğrularından ve yanlışlarından , yoruma kapattığın ama herkesçe yoruma açık olan kişiliğinden nefret ediyorum..

Mide bulandırıyorsun..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X