Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah kimseyi bilmiş cahil etmesin.. İticiliği bin kaplan gücünde oluyor.. Evlerden ırak!.

Biri sevgilisiyle cinsel hayatı paylaşan kadınlara "f...hişe" yakıştırması yapar, diğeri zinadan korumak için kızları 13-15 yaşında evlendirmeyi destekler...

Allah sizin zihniyetinizdeki insanları evlerden ırak eylesin..
Hemcinsim olduğunuz için sizin adınıza ben utandım.

O kırmızı kartını yeşile döndürmek için debelenmen buradan çok komik görünüyor bebişim:KK51:
Şimdi de otorite gibi dolanıyorsun ortada, azcık hava al..Valla iyi gelicek bak:KK14:

küçücük kızların evlenmesini normal (!) gören arkadaşa gelsin:
$ilberalizm 8.jpg
ilberalizmden alıntı

Son düzenleme:
Hiçbir yere gidemezsin.
Ben kendimi bildim bileli , sen burdasın stop.
Gözlerimi açtım sen . stop.
Şimdi sen gidersen bir yanım stop.
Sen benim en has ablamsın. stop.
Ölürüm de bırakmam seni . stop.
Bir yanımı sen de gördüm ben. stop.
Seni çok seviyorum nolur gitme . :KK43: :KK43: :KK43:
ÇOK CİDDİYİM !

Konuların doğru (bir tanesi hariç).. Doğru olan konularının içinde minik yalanlar var.. Dikkat çekmeye çalıştığının farkındayım.. İlgi istiyorsun.. İnanılmaz derecede rahatsız olduğunu düşünüyorum ve yardım teklif etmek istiyorum. Ancak şirret bir yanında var, bu yüzden özelden sana yazamıyorum. Bunu görsen de üzerine alınacağını düşünmüyorum. Ne yapılabilir, bunu da bilmiyorum.. Rabbim meleğinin hatırına, aklına izan, psikolojine çıkar bir yol versin inşallah..
O kadar gerekli gereksiz yazıyorsun ki her yere.. Buraya da uğrayıp belki bir göreceğini düşündüm...
Klasik ama "Uzman yardımı" en çok senin için gerekli.. Ve bunu iyi niyetle söylüyorum..

aşk böcüğü gömleği o, hani birileri demokrasi gömleği giydiğini söylüyodu ya, (bedeni uymadı demek ki çıkardı zaar) hıh işte bu da aşk böcüğü göyneği giyiyo ama çıkarcak bizim topakta. çıkartıp fırlatcak üstümüze :KK60:

çıkardıktan sonra: "hani kibirli, megoloman, çok bilmiiiş bi hatun vardı ya; hah işte o hatun hiç değişmedi nihahhahah" dicek :)))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X