Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
gülriz sururi'yi çok beğenirim.çok naif,zarif,kibar,çok güzel konuşan bir kadındır.kk'da benzeyen kim acaba:26:

Son düzenleme:
sen rüyaların en güzeli,o sahildeki gibi mutlu ol hep.
çünkü bunu çok hakediyorsun. dışının güzelliği gibi içinde öyle güzelki canım benim.

Son düzenleme:
Amannn Yarabbim üstüme alıncam dur bir sn. Yerli Marliyn asıl sana maşallah
Seninle de gideriz inşallah oralara, insanların kalabalığından uzak en sevdiğim sahillerden biri orası.
Kim kime nasıl bakarsa öyle görürmüş değil mi? Ondan güzel görüyorsun da söylüyosun.
Şu yılbaşı olayını geçirip yeni senede bir buluşma yapalım diyorum geçen seferki gibi AVM' den 'hadi kapandı kardeşim' yarı kovma olayı gibi olmasın...

kızlar, cümlelerinizin sonunu "bilmiyorummm, istemiyorummmm, seviyorummm" diye uzattığınızda daha haklı veya daha inandırıcı olmuyorsunuz bilin istedim babanızın malı gibi bol kullanmayın şu harfleri, hep israf

bu arada 2014 hepimiz için iyi, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl olsun

vallahi aklıma gelmişti "birinin!!" karbon kopyası olduğun.. millete atarlanman bile aynı çünkü.. bumerang gibisin baby, atıyorlar atıyorlar geri geliyorsun majesteleri

Kendini çok beğenenleri anlıyorum, onlar da haklı, kimse beğenmeyince kendi kendilerini beğeniyorlar :)))

isim veriyorum

tüm KK'nın yeni yılı kutlu olsun.2014 hepimize şanslı gelsin inşallah

hoş geldin 2014,sağlık,huzur,mutluluk getirirsin inşallah,ülkemiz düze çıkar inşallah

herkesin tüm dilekleri kabul olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…