Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sende ön yargılarının kurbanı olursun umarım. unutma reel hayat daha farklı senin çakma hükümlerine benzemez dizinden vurur adamı

ben sana demedımmı yar sacların lule lüle hadi sana güle güle diye umarım banın uzun sürerde bıraz kurtulmuş oluruz senden hahahahahahhahhahahahaahah

"Ben ogretmenim" derler. Ama yazim hatalarindan ne yazdiklarini anlayamazsin. Ben sizin gibilerin degil ogretmen olmak, ilkokulu bile basariyla bitirdigine inanmiyorum. Ha sayet dogruysa da, vay sizin elinize kalan ogrencilere, vah size diploma veren okula diyorum.

Ne alıp veremediğin varsa artık ..

Dilerim ki bir gün çeneni çok sıkı tutarsın, yoksa tutacak çene de bırakmazlar sende !!! Benden söylemesi..

Sen benim ayağıma giydiğim tuvalet terliği bile olamazsın !!!

Bunu bugün anladım cidden..

Son düzenleme:
Sonra da vay efendim sanal platformlarda kadınlar kulübü üyeleri ile neden dalga geçiliyor... Yahu bazı yorumları okurken zihnimde "azap84" , "mc yaralı yürek" , "qecelerin efendisi" gibi sesler yükseliyor. Millet ne yapsın.

Dert: Terk edildim canım çok yanıyor
el cevap: Giden gitmiştir. Sen gideni değil giden seni kaybetmiştir cnm. Boşver.

Dert: Mesajıma cevap vermedi (
El cevap: Yol ver gitsin cnm.

Dert: Üç gündür beni aramıyoooo
El cevap: Beni aramayanı ben hiç aramam! Bu hayatta bildiğim tek şey değer verirsen qaybedersin!1!

Dert: Kaynanam kaşların çıkmış dedi
El cevap: Herkes haddini bilecek!1! Yol ver gitsin. Boşan bir de.

Tamam biraz mübalağalı oldu kabul. Ama en sevdiğim yorum "Yol ver gitsin". Bunun yeri ayrı bende. Mc yaralı yürek oo yee. Bu arada naber panpa? Bak hemen altıma yorumunu bekliyorum. "UFF SAÇMALAMIŞSIN YİNE. ÇOK İTİCİSİN" yazmazsan darılırım panpa. Öptüm gıdından.

Elimin tersiyle çarpıcam bi tane yaa. Hic böyle hissetmemiştim yorum yaparken, tebrikler :alkışlayanelsmiley:

tek cümleli dertler furyasına hoşgeldiniz

dertlerini öğrenmek için millet resmen eziyet çekiyor

Son düzenleme:
cok ozguvenlisin bacim cidden cok guzelsin de tamam mi
yok bu boyle yapilmalidir, kendine guvenen kadin boyle yapar vb. her cumlen beni kil ediyor.
cidden bu forumda uyuz oldugum iki uyeden birisin. onceki uyeliginle yazdigin "ezik" yorumlarini da bizzat biliyorum.
kolay kolay bu hale gelmedin, gecmisini unutma

Son düzenleme:
Bilmemkac aylik konulari desmekten vazgecsen diyorum. Sayende butun sayfam eski konularla doldu, tarih ayiklaya ayiklaya okuyorum. Bir de 3-4 yillik konulari hortlatanlar var son zamanlarda. Sayfam hep eski konu. Sahi nerden ciktiniz siz ya...

Uzun zamandır seni birine benzetiyordum:; siteye girince arkadaşıma resmini göstermek aklıma geldi veeee kime benzediğini bulduK
İŞTE (gülriz sururi)

ALALUNA

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…