Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
oysa ki ben seni ne kadar sevmiştim, tüm konularına samimiyetle, empati kurarak yorum yapmıştım, ama sen masum bi şakayı kendine laf sokulmuş gibi anladın olayı tartışmaya döktün ee şimdi ben seni yok sayıyorumda sen neden sürekli benim profilimdesin sürekli profilimi bakan son 50 kişi arasındasın, ilginç

Benim tatlı kelebeğim. Güzel gözlü güzel yürekli arkadaşım...
Allah'ım sana çok güzel yazgılar verecek bu çektiğin acılar birbir nasıl tatlıya bağlanacak.
Birlikte atacağız sevinç çığlıklarını...
Canımsın...

Topik başlığında forumdan biri için isim vermeden istediğin yorumu yap denmiş ama kızdığımız kişilere çokta ağır yorumlar yapmayalım. Karakterlerimiz birbirine uymayabilir, hoşlanmamıştı olabiliriz fakat hepimiz insanız, kişiliklerimiz uyuşmuyor diye aşağılanmayı hak etmiyoruz değil mi

Mune abla,ben istedigin yorumu yap ama kurallar cercevesinde diye de ilave etmistim ama iste

En son yaptığınla kendi kendini rezil ettin :) Hani bi söz vardır bilirsin belki 'insanın kendine yaptığını tüm halk toplansa yapamaz' derler ne kadar doğru değil mi ? :)))

neden böyle davrandım biliyor musun?.
savunduğun şey yanlıştı.
nitekim bunun yanlışlığını başka bir konuda gördük.

sonra da o diğer yazdığın.
gereksizdi...

Son düzenleme:
o benim foruma girer girmez yorumlarına bakındığım tek insanken düşüncesizce davranıp onu kırdım, kendimi çok kötü hissediyorum

sen nasil birseysin ya
hic bir sey olmamis gibi nasil da ortada dolasiyosun oyle
ben olsam utancimdan UI yaptirirdim
o degil de bi de bi triplere girmisin sana sorulmayan sorulara cevap veriyosun
sacma sacma sakalar yapiyosun
bi de kendini en cok bilen zann ediyosun ama buna ancak etrafindaki o seni daha tanimayanlar inanir
bi de gizemli konusmalar millette merak uyandirmalar nasil da guzel kandiriyosun ama bazilarin hayret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…