Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok kul hakkı yiyormuşum da yok çok çok kötü yorumcuymuşum da :KK14:
Peh de peh :KK14:
Yorumlarımı beğenmiyorsan ne diye kaale alıyorsun şekercim :KK19:
İlaveten beni kul hakkı ile suçlayana bak hele.Bana bu tarz bir mesaj atan kul hakkı yemiyor da napıyor acaba :KK16:

Sen de mi Brütüs, ben de öyleymişim yahu.:KK53:

Çok pismişim, kakaymışım ben. Eh nick boşuna mı allasen.:130:

Son düzenleme:
Hani bazi tipler vardir tek basina dolasmaya, konusmaya korkar da kendine koruma kiralar. Iste sen ayni onlara benziyorsun. Azicik tek yasamayi ogren.

Birsey bilip konusmak ukalalik gibi gorunur cogu zaman , birsey bilmeden konusmak nedir peki?

Arkandan konusulmasini istemiyorsan, insanlarin arkasindan grup halinde konusmayacaksin ! Bu senin inebilecegin seviyeyi gosterir.

Son düzenleme:
Kul hakki denen birsey varsa, hicbirinize hakkimi helal etmiyorum. ! Allah'a havale ettim sizi. Bakalim o zaman da dalga gecebilecek misiniz?

Son düzenleme:
2. uyeliklerle kafayi bozmussun. Peki senin sahte kisiligine ne demeli. Profilin sahtesi degil de, insanin sahtesi cok tehlikeli.

Hani bazi tipler vardir tek basina dolasmaya, konusmaya korkar da kendine koruma kiralar. Iste sen ayni onlara benziyorsun. Azicik tek yasamayi ogren.

Birsey bilip konusmak ukalalik gibi gorunur cogu zaman , birsey bilmeden konusmak nedir peki?

Arkandan konusulmasini istemiyorsan, insanlarin arkasindan grup halinde konusmayacaksin ! Bu senin inebilecegin seviyeyi gosterir.

duygularıma tercümanımsın ya hu :)
hay ağzına,parmaklarına sağlık :KK14:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X