Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

benim kankam yok bettle, o yüzden atağa kalktıysanız hiç yorulmayın.. tek tabanca takılıyorum ben.. derdinizi birbirinizle halledin, insanları da salak yerine koymayın naçizane

Med sana göre benim kankamsa, o da bana göre senin kankan oluyor. Senin mantığına göre böyle Açıklamana göre ister tek takıl ister çete halinde benim umrumda değil açıkcası.

Hem neden çoğul konuşuyorsun? Şuan benimle konuşuyorsun. Ben de tek kişiyim. Kendi kafandan senaryolar üretme. Bilinçaltındaki olayları yansıtmışsın buraya. Üzerine alındığına ve çoğul konuştuğuna göre

herneyse, sen-siz-onlar-şunlar farketmez.. listemde bile olmayan insanlar için benim üzerimden tartışmayın.. eğer bahsettiğin kankamstyle ise onunla herhangi bir arkadaşlığım bile yok, ne sen (siz) beni muhatap alın, ne de ben..

sorun benim açımdan çözülmüştür, sevgiler..

Hem kendin üzerine alınıyorsun hem de benimle tartışmayın diyorsun. Cidden komiksin. Şu kadar uzatmaya bile değmezdi benim için açıkçası. Benim yazdıklarımı da bir zahmet üzerine alınıp, benim ismimi geçirme. Burası isim vermeden topiği. O kadar da yazıyorsun halbuki buraya nasıl öğrenemedin...

Bu topikte laf sokmanızdan, başkasına yazılanları üstünüze alınmanızdan, insanların özel yaşamlarını masaya yatırıp malzeme yapmanızdan, her fırsatta birbirinizi kışkırtmanızdan ciddi anlamda sıkıldım.
Hepiniz yaşını başını almış insanlarsınız, biryerlerde birşeyler yazarken bunu yarışa döndürmeyin, kim kimi haklarsa, kim kimi ezerse mantığından çıkın artık.

Burası birbirinize horozlanacağınız biryer değil, site kimsenin tekelinde de değil, böyle topikleri kullanmayı bilmiyorsanız yazmayacaksınız.
Her üyeyi sevmek zorunda değilsiniz fakat sevmediklerinizden uzak durabilirsiniz, en azından bunu başarabilirsiniz değil mi?
Amaç nedir anlamıyorum, anlatmaya çalışmanızı da istemiyorum. Hepiniz site kuralları çerçevesinde paylaşımınızı yapın yeter.

son msjından sonra bişey dank etti kafama,ağlamayı bırakıp şükrettim halime.

ya ne garip,insan görmeden sesini duymadan da dost olabiliyormuş,bir cümle ile kendini onun yakınında hissedebiliyormuş.

binlerce kez teşekkürler.

ve sen banlanmışsın be yafrum

Kafam güzel. Malum 29 Ekim bugün. ATAM ... Var ol ... Biz İzmir de CUMHURİYETimizi kutladık bugün gündoğdu da, sonra fasıl da.
Ben herkesi haklı ilan ediyorum bu gece
Herkesi seviyorum. Sevde_ dahil. Kimseyle düşman değilim.
İsim vermeden forumuymuş. Veriyorum ulen. Kendisi illa diyorsa ben seni sevmiyorum, kendi bilir. Ben burdan barış eli uzatıyorum :)
Kafam güzel diye değil, valla kız, ben düşmanlık,küslük,kavga dövüş sevmem. Hadi herkes barışsın.

Son düzenleme:
Herkes kavga edebilir, zıt düşebilir, birbirini sevmeyebilir. Birbirine hakaretler edebilir. Ama çok nadir insaniyette kişiler birbiriyle çok zıt olsalar bile ortak noktada buluşabilir. Kaç günlük dünyada yaşıyoruz? Herkese soruyorum. Hepimizin ayrı sorunları var. Mesela ben, o kadar sevgisiz büyüdüm ki, o kadar sevilmediğimi hissettim ki, hala hissediyorum. Ölüyorum ya sevgisizlikten.Sevdiğim birine seni seviyorum bile diyemem. Mesela sen, aldatıldın kocan tarafından, gecelerce ağladın, unutamıyorsun hala ama bunu itiraf etmesi zor. Ya da sen, annen seni hiç sevmedi, acısı en içinde. Ya da sen, süper bir ailede büyüdün.Ama bir yanın boş.Hepimizin türlü türlü boşlukları var hayatında.Burada bile düşman, küs mü olucaz birbirimize ? Bırakalım mı küslüğü artık ? Bu forum , yardım etme forumu. Tüm kadınların ortak noktada buluşma forumu. Ben hepinizi barışa davet ediyorum. Sorgusuz sualsiz. Haklı haksız.

Son düzenleme:
Yorumlarınla sert biri izlenimini vermiştin hep çekiniyordum senden ama şu yazdıkların yüreğimi eritti sıcacık hissettim sana karşı. Tam da içimden geçenleri yazmışsın. Ne kadar iyi yüreklisin, tatlısın sen kıyamam sana :109:

Ben forumda aktif olarak yeniyim. Eskiden beri okurm ama hiç üye olup yazmamıştım.. Yani kimseyi hakkında fikir edinecek kadar tanımadım burda henüz. Ama sen harikasın. Alkışlıyorum seni ayakta :)

Evet canım sensin ne kadar güzel ve temiz yürekle yazılmış bir yazı o. Ben bana laf edenleri bile ikinci günü unuttum bu forumda yeniden sarmak isterim herkesi sonuçta gerçekte hayatta hep problemlerle başka insanlarla çatışmalar içindeyiz bari burada birlik olalım birbirimize el uzatalım değil mi? Burası bir forum nihayetinde problemleri büyütmeye ne gerek var

Ben forumda aktif olarak yeniyim. Eskiden beri okurm ama hiç üye olup yazmamıştım.. Yani kimseyi hakkında fikir edinecek kadar tanımadım burda henüz. Ama sen harikasın. Alkışlıyorum seni ayakta :)

Alıntı yasak ama, Muneye ve Kazen e rica ediyorum , bugün görmemezlikten gelsinler.İçtim, bugün çok üzgünüm. Ben insanlar arasındaki küskünlüğe, düşmanlığa karşıyım. Babam içeride uyuyor olmasına rağmen, salonda sigara da içiyorum ohhhh... Unutalım diyorum. İyi bir şey yapıyor olmak için değil, insanlık için istiyorum bunu. Bu kadar zor mu ?ALLAHA İnanlar için diyorum ve inanmayanlar içinde diyorum. Harika değilim. Ama bence sen harikasın.

Görmezlikten gelemem, sohbet edecekseniz ortak bir geyik topiği bulun, ben sizi geyiğe davet edeyim hanımlar

Alıntının yasaka olduğunu bilmiyordum bu bölümde, o zaman lütfen beni de görmezden gelsinler bu seferlik. Ben de birsigara yaktım bak şimdi. :))

Evet bence de just. Gerçek hayatımızda mutsuzuz belki de çoğumuz. Ve ben eminim, kimler ayrı tarafsa bile hepsi de iyi yürekli , temiz insanlar. Bence bu forum, tüm zıtlıkların, tüm ayrı duygulara sahip insanların buluştuğu, insanlıkla tartışabildiği bir forum olmalı.
Yetmiyor mu, gerçek hayatta karşımıza çıkan laf sokan varlıklar ? Yorulmadınız mı ya diyorum sadece?
Ben çok yoruldum da. Tüm kalbimle, iyi niyetimle söyledim, bir tek Sevde_ ile çok zıt gittik birbirimize, ama onu da sevmeye hazırım diyorum. Zor olmamalı diyorum :) Mesela Kankamstyle ile de küsüm küsüz, ama yine de yeri ben de ayrıdır diyorum. Hepimiz aynı olmak zorunda değiliz. Bunu kabullenelim diyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…