Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O konuda bayagi sacmalamissin, okurken icim sisti. Neyse ki banlamislar seni. Baska turlu susacagin yokmus. :KK53: :KK33:

Aynı amaçla gelen hiç dinlemediğim ama etkisine girdiğim şarkı ile beni vurmak ha :KK9:
Çok beğendim ama teşekkür ederim :emir_bebek::KK17:

annem ne çene ne çene.. yarısını fakire-fukaraya bağışlasan bir yıl yetecek kadar kalkınır millet..

sen gene mi geldin yaw, hahaha bir de yanına 2 koymuş :KK53: senden bir tane bile fazlayken değil ki 2. bir tane :KK53:

ha bu arada sen de hık deyicinin pık deyicisisin :KK14: eferin devam et, şu fani hayatta senin bile bir görevin var işte :KK53:

Son düzenleme:
Koca meraklisi desen degil, egitim düsmani desen degil, geleneksel köklerinden kurtulamamis desen, bu devirde mümkün degil. Belki annesinden öyle ögrenmistir, belki gicikligina takiliyordur, belki bizi kandiriyordur, belki körü körüne inandirilmistir, belki de hicbir sey ögretememisizdir, belki ögrenmek istememistir. Bütün anneler onun gibi olursa, yandik.

Derdini anlatana yardım etmek varken, bir tekme de benden tavırları hangi kalbe sığar ? Merhamet, ALLAHın içimize üflediği bir lütuf , herkeste olmasını beklemekse benim yıllardır yaptığım bir hata.

canım dostum, adaşım ,sırdaşım, güzel yürekli arkadaşım:KK48:, bu forum da En Büyük KKilk seni tanıdım ...sen bebeğini yeni kaybetmiştin:KK14:

bense hiç bulamadığım bebeğime kavuşabilmek:KK14::KK43: için neler yapabilirim diye burdaydım...

kader bizi burda:KK48: buluşturdu....
seni hiç görmedim yüzyüze ,ama yakınlığını,dostluğunu :KK48::KK48:hep hissettim hele o en zor günümde:KK14: bana yazmış:126: olduğun mesaj varya hala saklıyorum....

şimdi o çok istediğin minik mucizen karnında:KK49: inş bu sefer 9 ay boyunca taşımanı ve sonrasında sağlıkla kucağına:emir_bebek::emir_bebek: aldığın günüde göstersin RABBİM...

hayırlı sağlıklı bi evlat olsun inş....
seni seviyorum dostum...:KK16::KK19::KK19:
inş bi gün yüzyüze de :KK48::KK48:görüşmek nasip olur....
ömrün boyunca herşey gönlünce olsun dostum:KK54::KK54:

Son düzenleme:
herkes sana ultra gıcık olurken ben senin mesajlarını çok seviyorum, okurken hafif bir gülümseme oluyor bende hep :KK16: ne diyeyim seni klonlamak gerek çok ciddiyim, sineksavar gibisin :KK53:

sevgili bettle, bunu sana 2. ve son kezz soruşum.. bir derdin varsa açık açık yaz.. çocuk parkı değil burası.. hayatımda kimseyle tartışmaya girmedim, ilk yaşatma bana :KK66:

Son düzenleme:
ne zaman birine "yine mi geldin" desem arkasından senin "sana mı soracaklar" mesajını görmek adetten oldu artık.. ya bir sıkıntı var ya da hacivat-karagöz gibi geziyoruz bebişim :KK34: bu forumda tek senin arkadaşların yok gelip-giden bu 1.. ne seninle ne de senin kankanla ne bir merhabamız, ne bir tartışmamız, ne de bir diyalogumuz yok, doğal olarak bir sorun da yok.. mesajlarımı didikleme orada ne sana ne de med'e ait birşey çıkmaz..sonuç olarak; ilgi alanını değiştir kuzum :KK34:

Tatlım bu kadar alıngansan, bu topiğe yazmaman gerek, hem yazıp hem de herşeyi üstüne alınman çok saçma oluyor. Sürekli birilerine laf sokup sokup, başkalarının yazdıklarını üstüne alınıp isim vererek cevap vermen komik. Senden başka görmedim ben burada isim veren. 1 tane vardı o da senin ''kankan'' onun da zaten ne kadar alıngan olduğu belli. Bir sen bir de o.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X