Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapkara bir kalbin var. Tüylerim diken diken oluyor seni görünce, keske azalarak bitsen....

yeşil başlı gövel ördeğim seninle aynı düşüncede olduğum biri var...

insanların en acı zamanlarından bile kendine pay çıkarabilen oh olsun anlamında şeyler dile getirebilen biri.bir yorumunu okuduktan sonra yok artık bu kadar olamaz inanmam dediğim biri.ben insanların tamamen iyi ya da kötü olduklarını düşünmezdim her insan biraz iyi biraz kötüdür derdim ama o kişiyi gördükten sonra gerçekten tamamen kötü düşünen insanlar da varmış dedim.

Vejeteryanların parayla yediği salatayı,lahmacunun yanında bedavaya yiyorum ben...
hey yavrum heyyy:KK52:
Do you understand me?:KK34:

Son düzenleme:
bir insanın yalanı yakalandıgında, ya da o insan bir zaman sonra unutunca o yalanı ve iddia ettiği bir şeyi şuan yapmıyorsa
hatta gözüne gözüne sokuyorsa
nedir o insan ?:26:
unuttu mu yani zamanında ettiği iddaları
nasıl bir yüzdür bu yarabbım azıcık kızarmaz mı?:26:

Kimin neyi hangi noktada nereye çektiği ortada. Yanlış anladiysan özür dilemesini bileceksin bilmiyorsan da susacaksın çirkinleşmek ne diye?

Hayır yediğin nane boyundan büyük, sen kalkmış hala insanlara şöylesiniz böylesiniz diyorsun. Sen bi önce kendine bak, önce iğneyi bi kendine batır :KK31: Yazıkki sana inanan insanlar da var, kötülüklerinden değil iyi niyetlerinden.

isim vermeden özel msj atan arkadaşlarım pek vaktim olmuyo bir kişiye msj yazıyorum ..diğer msj için vaktin dolmasını bekleyemiyorum..hepinize çok teşekkür ederim...çok sağolun..oğlum iyi çok şükür..

Acaba biri de bana kim ne nane yemis, iddasini yerine getirmemis anlatamaz mi?
Normal de hep ya almanlara ya da ruslara benzetilirim ama kk da hep fransiz modundayim.
Kim bana anlatirsa onu cok je taime beeee .... :)))♥

Sevgisiz büyümenin eksikliği.... Hayata hangi pencereden bakıyorsan perdeyi arala; gönül gözün de kapalıysa daha cok acı cekersin. Sonra da böyle sacarsın ortalığa tüm kötü niyetini....

Cidden midemi bulandırıyorsun :120:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X