Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
keşke senı reelde tanısayım senın gıbı güçlü bı karakterın varlığına okadar çok ihtiyaç duyuyorumki hayranım sana :KK31::KK31::KK31:

Son düzenleme:
sevgili ................ lütfen konulara yorum yaparken kendını övme valla nazar etçem artık tmm anladık butun forumcak herşeyın en ıyısı sende mukemmelsın hatta tuvalaete bile gıtmıyorsun oderece mukemmelsın nazar değsin istemıyorsan artık kendını övmeeeeeeeeeeeee :KK20::KK20::KK20::KK20:

:KK9::KK9::KK9: bu yorumu çok sevdim... aynı kişi hakkında mı bunları düşündük bilemiyorum ama aynı sözler aklımdan geçti diyebilirim:KK52:
hatta biraz daha fazlasını söylemek istiyorum o kişiye:KK23: sen yalancı hatta sahte polyanna'nın tekisin
kendini ve yaşantını kusursuzmuş gibi yazıp kurgulamaktan vazgeç çok iticisin ve asla samimi değilsin...
çok sıkıldım her konuya yorum yazmandan ve sürekli kendi reklamını yapmandan biraz kendine gel yahu:KK37:

Wuhuu neler neler yazılmış , sene iki bin dokuz hamileyim .Hormonlar tavan yapmış alınıyorum herşeye.
Şimdiler de editör olan bir arkadaşımızı kızdırmışım nedenini bile hatırlamıyorum :KK53:O zamanlar üyelerin kendi sayfalarına da yorum yapılabiliyordu , epey atışmıştık :KK9: Hatırlar belki okursa.

O zamanlar gıcık olduğum ama şimdiler de yorumlarını zaman zaman tebessüm kimi zaman hımm diye okuyorum .
Velhasıl kelam kendimin ve onun da epey olgunlaştığını gördüm...
Severim kendisini :KK1::KK1:

Ben de bütün olumsuz şeyleri üzerime alınıyorum bana ne oluyorsa forum da bir ben varım sanki :KK9:
Bilmişlik yapıyorum ya bazen , biliyorum ama ben kendimi :KK9:

Ben de bütün olumsuz şeyleri üzerime alınıyorum bana ne oluyorsa forum da bir ben varım sanki :KK9:
Bilmişlik yapıyorum ya bazen , biliyorum ama ben kendimi :KK9:

hahah:KK9:azıcıkta iyi şeyleri al kız üzerine
bak benim de aklıma gelen şu an
şu sevgilisini her daim öven hanımefendiler ve sanki prensesler kadar sevildiğini iddia edenler ya ben bu yaşıma kadar hiç sevilmedim ya da siz uzaylı biriyle sevgilisiniz
çünkü;şu yaşıma kadar bu kadar romantik,naif,kendinden önce sevgilisini düşünün,her dk aşkım böcüüğüm diyen hiççç kıymaayan erkek görmedim yani
haayır hem var ise de bu ne şimdi neyin havasını atıyorsun sanki ben bay mükemmel bay doğruyla beraberim diye mi düşünüyorsun da hava mı atıyorsun anlamıyorum

Son düzenleme:
Wuhuu neler neler yazılmış , sene iki bin dokuz hamileyim .Hormonlar tavan yapmış alınıyorum herşeye.
Şimdiler de editör olan bir arkadaşımızı kızdırmışım nedenini bile hatırlamıyorum :KK53:O zamanlar üyelerin kendi sayfalarına da yorum yapılabiliyordu , epey atışmıştık :KK9: Hatırlar belki okursa.

O zamanlar gıcık olduğum ama şimdiler de yorumlarını zaman zaman tebessüm kimi zaman hımm diye okuyorum .
Velhasıl kelam kendimin ve onun da epey olgunlaştığını gördüm...
Severim kendisini :KK1::KK1:
kim acaba bu..:KK1:
o editörde seviyor seni.bana öyle dedi:KK9:

eh. bu konunun senin tarafından keşfinden sonra,ruhuna el fatiha okumanın zamanı gelmiş demektir.
son demlerini yaşıyor topik.
yok olmaya an kalmış. yazıın yazdığınız kadar kızlarr... :KK1:

Ey topik sevdim ben seni.:KK19:
Yazmak güzeldi tam bir hevesti.:KK31:
KİB ler bitirdi geleceğini...:KK31:
Azerin'e selam olsun, güzel topikti.:KK16:
Artık hıncı olan özelde bitirsin işini :KK53:

eh. bu konunun senin tarafından keşfinden sonra,ruhuna el fatiha okumanın zamanı gelmiş demektir.
son demlerini yaşıyor topik.
yok olmaya an kalmış. yazıın yazdığınız kadar kızlarr... :KK1:

Ey topik sevdim ben seni.:KK19:
Yazmak güzeldi tam bir hevesti.:KK31:
KİB ler bitirdi geleceğini...:KK31:
Azerin'e selam olsun, güzel topikti.:KK16:
Artık hıncı olan özelde bitirsin işini :KK53:

noldu yahu ne yaptiniz topigime:KK30::KK30::KK30:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X