Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
onu okumam bunu okumam deyip sonra da her haltı biliyormuş gibi konuşuyorsun ya en çok o zaman gülüyorum sana,bir de tarafsız gibi görünmeye çalışıp tarafın tillahı olmana...

- Nasılsın ?
- İyi. ay ne iyisi. süper süper ötesi. Başka türlü nasıl hava atıcam
- İki dakikalıgına normal bir insan olamıyorsun değil mi ? Mutluluk illaki herşeyin mükemmeline sahip olmak değil, sahip olduklarının kıymetini bilmek ve onlarla yetinmeyi bilebilmekten geçer. Mutluluk sizin içinizde kavramını çok yanlış anlamışsın sen ya. Sen kendi kafanın içinde mutlu bir hayat yaratıp bunu anlatınca mutlu oldugunu sanmamızı bekliyorsun
- Napiim tutamıyorum kendimi
- Ben de emin ol zor tutuyorum kendimi sana karşı

Bazen çok gıcık yorumlar yapıyorsun ve sana hiç katılmıyorum hatta uyuz oluyorum, geneldede adaletsizsin,,ama mantıklı ve akıllı biri oldugun tartışılmaz , gençmisin yaşlımısın, uzunmusun kısamısın, çirkinimisin guzelmisin yoksa karizmamısın , ne iş yapıyorsun bana Dr gibi geliyor ama benim çözdüğüm birşey var senin yorumlarını okuduğumda kafamda avatarındaki gibi bir tip canlanıyor:)

akşam bana çok gizli bir mesaş atacaktın bekledim ama gelmedi :KK14: halbuse parkunla ilgili ne dedikodular vardı elimde patladı gitti :KK76:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X