Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana birsey soyliyim mi, bu tur tepkilere ilk seferde sasarlar. Otomatige bagladin mi artik ciddiye alinmazsin ve gulunur gecilir. Iyi, hos bir uyesin. Yapma bence. :KK34:

buradan sana öyle b ir yorum yapardımki,aklın şaşardı da. işte maalesef o da.. eki yüzünden ellerim kollarım bağlı..
polemiğe girmek ve bu yüzden banlanmak istemediğim için susuyorum.
sanmaki cevap vermekten acizim. :KK14:

buradan sana öyle b ir yorum yapardımki,aklın şaşardı da. işte maalesef o da.. eki yüzünden ellerim kollarım bağlı..
polemiğe girmek ve bu yüzden banlanmak istemediğim için susuyorum.
sanmaki cevap vermekten acizim. :KK14:

salla gitsin :KK14: yarım hoca imandan eder diye boşuna dememişler :KK51:

neler gördüm neler bu dünyada bugün terbiye dersi vermeye kalkışan insanlar gördüm ben ama bilmiyorlardıkı daha dün terbiyesizliği yapanlar ta kendileriydi........

İnsanlar ne kadar uç düşünürse düşünsün karşındaki insanın hayatını göz önüne alarak yazmalı. Burası bir forum. Hem de dini mevzuların açıkça tartışılmasının yasak olduğu bir forum... Bilgine. :KK6: Yani vaaz yasak anlayacağın...

Son düzenleyen: Moderatör:
site sahipleri bir msjı beğendiğinizi belirtmemiz için -beğen- i koymuş...
beğenmediğimiz zaman da güzel bir üslupla belirli çerçeveler içerisinde düşüncelerimizi ifade etmemize izin vermiş..
bir kişi bir konuda fikir almak isteyebilir fikri olan kişide sadece ONA hitaben fikrini belirte bilir ....
şimdi soruyorum....
neden atladın be insan evladı üzerinize vazifemiydi.....
ha deniyorsaki bazı konularda düşüncelerde konuşmak fikir belirtmek yasak....
peki sen neden fikrini belirtiyorsun ..o zaman o da yasak.....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X