Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu okuyun ve cesareti olmayan aygıra iletin.

Bana o söylediğin cümle var ya. O cümle var ya! Onu sana ödeticem! Terbiyesiz. Sen anne olacaksın bir de! Azıcık yüreğin olaydı, duyacaklarından korktuğun icin engellemezdin beni.

Dilerim sen de aldatılırsın, sen de hakedersin! Senin gibi bir insanı tanıdığım icin kendimden utanıyorum. Yazıklar olsun.

Elmayram sakin ol,noluyo ya? kim sıktı senin canın Allah aşkına? kiçm çileden çıkardı seni?

beddua etme lütfen,senin ağzına yakışmıyor çünkü.

Kuzum sakin olur musun lütfen?
Belden aşağı vurmak denir buna, neden rahatsız ettiğini şikayet etmiyorsun?

Aynı şeyi bana da yaptı dün gece, rahatsız ve tahrik ediyor.
Hiç gerek yok.
Lütfen sakin ol.
Sen bizim değerlimizsin.

Ettim zaten şikayet de etsem ne olacak? Yazdıklarını görseniz sinirden catlıyorum.

Senin yüreğin olsaydı, vereceğim cevabı beklerdin! Bu nasıl bir kindir, nasıl bir ahlak anlayışıdır. Nasıl bir vicdandır?

kızlar ne olduğunu anlamadım ama elmayram senin kalbin çok güzel bunu biliyoruz biz canımsın ya ama sanalda paylaşılamayan insanların yaralarına basarak halledilmeye çalışan ne ise anlamadım..eğer bir sorun var ise insanalrın zayıf noktaları hedef alınmaz.

lütfen üzülme..şimdi çıkmam lazım.

İkinizde şu anda burayı okuyorsunuz diye yazıyorum, şikayet etmişsin zaten, niye kendini tutamadın?

Aldatılmayı hak ediyorsun demek çok ama çok ayıp, buradaki üyelere forumdaki tavırları yüzünden laf söylemek olabilir belki, hadi forum içi çekişmelere tamam diyelim ama özel hayatla ilgili belden aşağı vurmak, olgun bir insan bunu yapmaz kınıyorum!

Benim icin de sonu aldatilmakla,
hatta ustune kocami affedecegimle ilgili bir senaryo yazilmisti
Hatirladiniz mi?

Ben ise yazana sadece gulmustum,
dahasi acimistim ...

Yazarim daha da yeter bu kadar.
Lutfen kimse uzerine alinmasin
Ona o kendini biliyor sarkisini armagan edeyim :)

Ben g-string...Haksızlığa gelemeyen haksızlık oldu mu kolayca öfkelenebilen g-string...

Olayları tek taraflı dinlememekten yana olan ,herzaman öteki kişiye de söz hakkı savunma hakkı verilmesinden yana olan g-string...

Bazıları kınamış temiz kalpli olmamakla suçlamış imalar etmiş taraf tutmuş beni yıkmııış geçmiş...

Dedim ya tek taraflı dinlenince böyle oluyor işte...

Benim adı geçen elmayra ile bu zamana kadar bir problemim olmamaktaydı.

Nezaman elmayra editör oldu benim kiblerime alındı bu olaylar baş gösterdi.

Ben elmayra editör olmadan evvel de kib yapıyor idim onun olması yahut olmaması ile ilgili bir mesele değildir benim kiblerim.

Herzaman dedim gene söyleyeceğim benim forum kuralları içinde var ise bir kural ihlalim bunu bana söyleyecek olan kişi mune yada kazendir.

Bir başkası çıkıp da şu şekilde kib yapma yada kib yaparken bu kelimeleri yazma diyemez.Mune ve kazen haricinde.

Benim kiblerimi elmayra adlı kişi emir olarak algılamış ve sorunlar oradan patlak vermiştir.

Bugün elmayra adlı kişiye öm attım .Bir sorunun var ise direk bizzat bana g-stringe anlat bir başkasından duyunca olmuyor dedim.

Ki kulağıma gelen birşeyler olmadı da değil.

Ben gerçeğimle buradayım ne bir maskem var ne bir grubum ne de çetem ne de başka bir şeyim.

Ben benliğimle buradayım.Kimse beni seçilmiş ilan edemez kimse sen bununla konuş vs şeklinde beni yönlendiremez.

Elmayra beni grup kurmakla suçladı maske takmakla ve sırttan vurmakla.

Kimseyi ne sırtından vurmuşluğum vardır ne maske takmışlığım ne grup yönetmişliğim...

Ben g-stringim.Ben buyum .Beni tanıyan ve seven arkadaşlarım için bu mesajı yazmaktayım.

Evet mune abla sana verdiğim sözü tutamadım.Başta senden sonra tüm sevdiklerimden özür diliyorum çizgimden kaydım.

Gelelim aldatılma hakediş meselesine...Epey kınanmışım epey tepki görmüşüm bu konuda.

Beni arkadaşlarım haricinde kimse tanımaz bu forumda.

Kimse bana çıkıp da sen şusun böylesin hareketlerin bu yönde böyle davranıyorsun diyemez.

Arkadaşlarım haricinde beni bu doğrultuda kimse uyaramaz suçlayamaz yorum yapamaz.

Elmayra adlı şahıs beni pc başında şey büyütmekle suçladı.Ve olmayan grubumu da...

Kendinin sorumlulukları varmış,yaşadıkları varmış,yaşanmışlıkları varmış ,anlatsa dudağım uçuklar imiş.....................

Ben bunun gibi diğer yazdıklarını da okuyunca tutamadım kendimi.Sahip olamadım klavyeme ve belki de haketmişsindir dedim.

Sürekli anlatsam dudağınız uçuklar yaşanmışlıklarım var vs vs...

Ben bu forumda aldatılan kadınları tutulmamla bilinirim.Bu güne dek aldatılan kadına asla kötü anlamda dil uzatmadım.İyiki aldatıldın demedim.Elmayraya dediğim gibi belki de haketmişsindir demedim.

Ama pc başında şey büyütme ve diğer laflarını okuyunca belki de haketmişsindir kimbilir dedim.

Olayı tek taraftan dinleyen ve burada ben yok iken arkamdan yazan arkadaşlara söylüyorum onlara yapıyorum bu açıklamayı ben.Hepinizden özür diliyorum.Çizgimden kaydım.Kalp kırdım.Konuyu alakasız bbir yöne çektim.

Ben bugüne kadar elmayra hakkında tek kişiye bir dedikodu yapmadım.Sadece bir arkadaşa yıldızımız barışmadı onunla dedim o kadar.Dedikoducu olmakla da suçlandım .Ve daha neler nelerle...

Tek tarafı okuyup tek tarafı tutup yorum yapan arkadaşlara yazıyorum bunları...

Ben beni biliyorum ben kendimi biliyorum.Evet ben bir kadınım bir anneyim bir de evlat sahibiyim.

Sürekli bunlar yazılmış.Beddualar edilmiş.Beddua döner dolaşır sahibini bulur hem de ettiği beddua aynen kendine tutar.Hep buna inanmışımdır.

Bir kişi de demiş ki aile sevgisi görmemiş birinden daha ne beklersin ki...Merak ediyorum bunu ben ceza almadan evvel neden söylemediniz de benim ceza almamı beklediniz.

Aile sadece anneden ibaret değildir.Evet annemden sevgi görmedim.Babam da rahmetli.Size göre bir ailem olmayabilir.

Ama benim çok şahane bir ailem var.Eşim var,evladım var,kardeşim,ananem halalarım yengelerim amcalarım var.Şahane bir kayınvalidem kayınpederim var.Görmediğim anne sevgisini bana gösteren kayınvalidem var.Rahmetli babamın eksikliği hissettirmemeye çalışan bir kayınpederim var.

Evet benim bir ailem var.Ailem sadece bana sevgisini göstermeyen annemden ibaret değil.

Benim kocaman beni seven aynı zamanda benim de sevdiğim bir ailem var.

Tekrar beni seven yapma diyen arkadaşlarımdan özür diliyorum.Mune abla senden de verdiğim sözü tutamadım.

Sinir anında haksızlığa geliş anımda sarfettiğim bir söz hakettin belki de kimbilir....

Hepinizden af diliyorum.

Allaha emanet olun.Kısa bir süre sonra inşallah hep beraber olacağız gene....

ağzım açık okuyorum bazen bu forumu...
kin kusmak için bekleyenleri gördükçe şaşırıyorum ..

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…