Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cudana,evraka

bu asimelanın bikaç tane daha üyeliği olduğu düşünülüyor
hatta bu 2456472382 üyeliğin eski bir üyeye ait olduğu düşünülüor
kk dedektifi oky ve kadesa takipte:))

ne dersem yanlış anlıyorsun . anlayış biraz sınırlı sanırım .... birde bütün gün oturup kkda takılıyrosun galiba iş güç yok . bütün iş ev koca yemek yapmak kkda takılma sınırlı bir hayatla bu anlayışa sahip olman doğal acıdım ....

edit, büdüt çünkü yanlış topiğe yazmışım

sürekli kendini yineliyorsun, forum üyesi misin? fotokopi makinesi mi anlamadım, biri anlatsın!!

ps: bu arada kimden bahsediyorsunuz bana da fısıldayın

Son düzenleme:
şu fi tarihinden kalma konuları üşenmeden okuyan sonrada msj yazıp hortlatan tüm ismini veremediğim üyeler
napıyonuz yaa..amacınız ne

Hepiniz yanılıyorsunuz bunu bana özelden soranlara da cevapladım ama ısrarla yalan yanlış yazmaya devam ediliyor. O kullanıcı Asimela'dır, tahmin ettiğiniz kişi değil. Sanırım dedikoduya bir son noktayı koyarsınız.

Hiç şaşırmadım .

Aleni düşmanlığın herşeyi belli ediyordu zaten . Yolun açık ola bundan sonra

Canım herkese akıl dağıtıcağına biraz da kendine saklasaydın keşke gördün mü bak sana kalmadıı

Ama daha zeki olabilirdin dimi Başkalarına iftira atıcağını keşke bi aynaya baksaydın..

Neyse sevdiğim bi cümleyle kapanışı yapıyorum sana yakışan daha güzel bi cümle olamazdı..

Beyin herkeste var, Akıl başka bişey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…