Forumdan Biri İçin İsim Vermeden İstediğin Yorumu Yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
medcezir yazasın var dimi canımm

med neden banlandı hiç anlamadım

asimelanın umarım bir rahatsızlığı yoktur
belkide aynı bilgisayarı kullanıyorlardır iki kişi
cok şeker iyi bir kızdı

ben crndgn in asimela olduğunu anlamamıştım, ne ara arkadaş oldum diye profiline bakıp durdum. çünkü tam asimela gitmiş biri de beni arkadaşlıktan çıkarmış o silindi eksildi sandım. şimdi crndgn uı olmuş, beni silen kimse de geri gelmiş sayısı aynı arkadaşlarımın. ben hiç birşey anlamadım, kk bana akıl oyunları yapıyor

aynı akıl oyunlarını bende yasadım arkadas sayım değişmiş dedim
anlamadım da hala:44::44:

crndgn ve asimela aynı kişi.
asimela daha önce, 2 üyelikten gitti.
şimdide crndgn gitmiş.
ettimi 3 cü üyelik..

demekki bu kişinin 3 4 5. diye giden, aynı anda aldığı bir sürü üyeliği varmış.

Son düzenleme:
ah yavrum ah, sen konuyu eğlence için açtı giden gidene ne çektin be konu sahibi

bilmem,belki vardır.sen koy bakalım kaç kişi merak etmiş bakalım :) haydi ekle ekle.

he valla ya olan azerine oldu,kız bi topik açtı başına bunalrın geleceğini bilir miydi hiç?

ayol noluyo burdabenim neden hic bir seyden haberim yok:26:kim darilmis?ben ne cekmisim basima neler gelmis?anlatsin biri
oky sen anlat en iyisi

aynen..hatta benim çok şüphelendiğim biri daha var,nedense ...millet 10 üyelik alacak fırsat verilse.

sanırım asimela konusunda aynı ismi düşünüyoruz ,eski üyenin kim olduğu hakkında.
ve bir ben değilim bu ismii düşünen.
çünkü çok açık verdi eski üyeliğindeki olaylardan,onun devamı niteliğinde davrandı bu konuda ve forumda

Evet arkadaslar herkes ayni kisiyi dusunuyor ve eminim yanilmiyor da

Ve bence o uyeliklerin hepsi ayni anda girdi foruma farkli iplerden ...
Farkindaysaniz forum bir sure durulmustu, sonra yine karisti

Sahsi dusuncem o uyenin bir de pro uyeligi oldugunu
ve o uyelik gitmesin diye digerlerini birlestirip dun aksam ui oldugunu dusunuyorum

Ayrica o dusunulen kisi aramizda ...
Yanilmayacagim bekleyelim de gorelim ....

Daha acik yazmak isterdim ama olmuyor bu kadar yeter :)

Belirteyim o oldugunu dusundugumuz kisiyle hic bir problemim olmadi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…