fondötensiz allık kullanılmıyor mu?

bence de fondotensiz allık gayet rahat bir şekilde kullanılabilir özel günler haricinde sadece allık olur benim yüzümde hiç fondoten pudra sürmem allık çok severim zaten

neden olmasın...

fondoten ve pudra sevmeyen özel gunler harici kesinlikle kullanmayan ama allıksız asla yapamayn biri olarak kesinlikle kullanılır..

tek sorun cabuk ucuyor... onun içinde mutlaka nemlendirici surulmesi lazım altına yada gunes kreminizi de surebilirsiniz... ben ikisini karıstırıp ole suruyorum biraz bekliyorum sonra allıgımı suruyorum mis gibi de oluyo ucmuyo da hemen :KK34:

Fondötensiz allık bende kullanıyorum.Benim kullandığım allık fondöten olmasada uçmuyor.Eğer sizde fondötensiz kullanmak istiyorsanız ve uçuyorsa yüzünüze allıktan önce nemlendirici krem sürebilirsiniz...

merhaba kızlar
Bir alışveriş merkezinde flormar standında göervli kıza allık sürdürdüm.Yüzümde fondoten olmadığı için allık uçuşuyor ,durmuyor dedi.İlla ki allık öncesi fondöten şart mıdır? Direk allık sürüp çıksak eksik mi oluyor?Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Kimi alliklar cidden cok ucusur ve yapismak icin fondotene ihtiyac duyar. o tur alliklari hic dogal bulmuyorum ben. en guzeli pudra, fondoten kullanmadan biraz allik tamam =)) cilt yapinin da etkisi var kalicilik konusunda o sebeple farkli marka alliklari denemeni tavsiye ederim.

X