Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondoteni nasil kullanirim ki pürüzsüz görüntü elde edebilirim

Smashbox Douglas da varmis
bugun zaman yok ama pazartesi ordayim
kendim görerek alirim
tesekkür ederimmm:))

Valla en iyisini yaparsin canim memnun kalirisn eminim denersin orada tester vardir mutlaka.Ben cok ivir zivir alirim benim TARTE hediye vermislerdi kucuk boyunu cok makyaj malzemesi aldigimdan. Ama buyuk boyunu alicam memnun kaldim ufacik bisi ama nasil guzel. Smashbox ta cok guzel ama cesidi cok valla, yok renkleri esitleyici, yok matlastirici, yok kirisiklik giderici , yok fotograf icin,diger markalarda bu kadar cesidi yok,light olani,dengeleyici,nemlendirici cok cesit var nasil secerde alirsin bilmem.Zor olacak secmen:) Ozelliklerini sor ne neymis ogrenince bende isterim ogrendiklerinden banada anlat:)

makyaj konularina bayiliyorm ya:)))
bende severim makyaj yapmayi..ama cildim hemen hemen pürüzsüzdür allaha sükür...yani cok fondotene ihtiyacim yok...yinede azda olsa sürüyorum cildim daha da süper dursun düzgün dursun diye..cünkü az da olsa bazen kizariklik oluyo yanagimda cok az..
bende bisey sorucaktim missplayfula:ben kesinlikle pudra sürmek istemiyorum..sadece cooook az fondoten onuda eilimle dagitiorum zaten az sürdügüm icin..üstünede allik..bu kadar..bunlarla bile cok güzel duruyo cildim..hem natur hem pürüzsüz..ama fondotenden önce nemlendiricimi sürdügüm halde(cildimin yanaklarinin cook kücük yerleri bazen kuru olabiliyo cünkü) cok az yerler kuru gibi gözükebiliyo..uzaktan belli degil,ama yakindan iyice dikkatli bakinc belli azda olsa...acaba direk nemlendiricimi sürdükten sonra üstüne fondoten uyguladigim icin mi bu kuruluk oluyo???yani beklemedigim icin...

bir kere Douglastan baya birsey almistim
aynen banada cok hediye vermislerdi
:)))
sorarim orda baya ilgileniyorlar :))

warya benim cildimde senin gibi pürüszsüz olsa simdiki halimden daha havali olurum
cünkü kadinin yüzünü güzel gösteren kesinlikle cildi
o yuzden cok kiskaniyorum senin gibi kadinlari

Tamam oncelikle sen fondoteni birak arkadasim kendine yazik ediyosun. Benim cildimde sivilceden izler var ondan kullaniyorum onlari gecirmek icinde Aloe vera bitkisinin kocaaa bi yapragi var satiliyo markette ondan aldim hergun kesip kesip o bitkinin icindeki jelini yuzume suruyorum .Gecince birakicam fondoteni gunluk kullanmiycam. Sen hemen kendine bi tane renkli nemlendirici al markasini fln kendin bul her markada oluyor iyi olanlarda nerdeyse.Hafif fondoten etkisi veriyor ve cildin rengini esitliyor ve ufak tefek kizariklik tarzi kusurlari kapatir. Ama yapisi normal krem gibi fondoten gibi degil ve nemli. Belkide sen kullaninca kuruluk olmaz derdine derman olur renkli nemlendirici. Ustelik fondoten gibi zararli maddeler icermz gozenek tikamaz. Kuruluk sanmamki kremi surus seklinden olsun. Eskide benimde oyle olurdu bazi aldim kesildi o kuruluk. Ben normalde kremi surerim 30 saniye 1 dakika beklerim yani cok degil cildimde krem kalmaz ama hala hafif islaklaigi vardir sonra hemen baz surerim.Sende baz al en iyisi alirsan nemlendirici ozellikle olanlardan al bak Smashbox yapmis... En cok makyaj bazi cesidi smashbox da var.Bu marka costu makyaj bazi uretiminde bu sene bi suru cesit yapmislar.Bulursan bundan edin Smashbox PHOTO FINISH HYDRATING FOUNDATION PRIMER

Son düzenleme:

ama ben simdi o yapragi merak ettim
benimde cildimde sivilce izleri ve kirmiziliklar var
zaten onlar olmasa rimel ruj yeter
ben fondoten sirf o izler icin kullanmak istiyorum

ama ben simdi o yapragi merak ettim
benimde cildimde sivilce izleri ve kirmiziliklar var
zaten onlar olmasa rimel ruj yeter
ben fondoten sirf o izler icin kullanmak istiyorum

Canim yavas yavas geciyo o lekeler bende. Nihayet yuzumden siliniyor. Ben gosteriyim yaprak kocaman 3 dolara almistim marketten. Fotosu boyle.

Eklentiler

• $2.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 82
  • $aloe-vera.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 67
Biz Turkiye de teyzemle sahilde kenarinda diger ciceklerin arasinda bu bitkiyi gorduk aman Allahim talan ettik bitkiyi valLA. Hergun kesip kesip surmustuk. Canladiriyor,izleri lekeleri geciriyor ama cok eski iz degilse ve yaslanmayi onluyor ayrica yaniklara fln birebir dogal nemlendirici.

Son düzenleme:
Canim yavas yavas geciyo o lekeler bende. Nihayet yuzumden siliniyor. Ben gosteriyim yaprak kocaman 3 dolara almistim marketten. Fotosu boyle.

walla bu izler icin herseyi yaparim bulurum ben bunu
cicek satan dükkanlarda varmis alirim walla
nabim :)
saol walla guze bilgiler aldim senden :

Son düzenleme:
Ben yaprak halinde buldum bende mi cicegini alsam ki? Daha mantikli acaba cicegin yapraklarini kestigimizde tekrar cikar mi yoksa birki olur mu? Yada yapraklarin uzamasi ne kadar surer? Bunlarda benim kafami kurcaliyor.

Aloe Vera Ne Gibi Durumlarda Kullanılmalıdır?

Aloe vera bitkisi sonuçta vücuda zararı olmayan bir bitkidir ve herhangi bir meyve sebze gibi güvenle tüketilebilir. Buna karşılık aloe veranın bir ilaç olmadığı sadece yararlı bir besin maddesi olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Aloe veranın iyileştirici etkisinin kullanım alanları çok geniştir.

1. Bağışıklık sisteminin güçlü olmasını gerektiren her türlü durumda
2. Cilt hastalıklarında, sivilce, ekzama, alerji, çıban, iltihap gibi cildin iyileştirilmesini gerektiren durumlarda
3. Virütik herpes ve uçuklarda antivirütik olarak
4. Saç dökülmesi, saç kepeklenmesi gibi cilt durumlarında
5. Güneş yanıkları ve diğer yanık durumlarında, kesiklerde, sedef gibi hastalıklarda
6. Baş ağrısı, kas ağrısı, migren gibi durumlarda
7. Diş eti problemlerinde
8. Karaciğeri etkileyen hepatit siroz gibi hastalıklarda
9. Bağırsak ve mide sorunlarında, ülserlerde, ağız yaralarında
10. Kalp bozuklukları, yüksek tansiyon
11. Astım, gut, bronşit, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklarda
12. Prostatla ilgili problemlerde

Bu durumlarda ücuda yardım etmesinin sebebi bağışıklık sistemi veya epitel doku üzerindeki olumlu etkileridir. Yukarıdaki hastalıkların tedavileri kesinlikle doktor tarafından yapılmalıdır fakat tedaviyle birlikte besin desteği olarak aloe veralı ürünlerin kullanımı mantıklı olacaktır.

Ben yaprak halinde buldum bende mi cicegini alsam ki? Daha mantikli acaba cicegin yapraklarini kestigimizde tekrar cikar mi yoksa birki olur mu? Yada yapraklarin uzamasi ne kadar surer? Bunlarda benim kafami kurcaliyor.

walla buldum ben
ebay saolsun
saksida 4 eu :)

Iyimis fiyati kes kes kullan madem canim,kesince acaba cikarmi tekrardan onu merak ediyorum Ya da ne kadar surede cikar. Yoksa habire bitkimi alicazDDD

Iyimis fiyati kes kes kullan madem canim,kesince acaba cikarmi tekrardan onu merak ediyorum Ya da ne kadar surede cikar. Yoksa habire bitkimi alicazDDD

hicbir fikrim yok
denemeye deger
fiyati birsey degil
arastirdim nette
burdada izlere iyi geldigi yaziyor
hayret ben hic duymamistim

hicbir fikrim yok
denemeye deger
fiyati birsey degil
arastirdim nette
burdada izlere iyi geldigi yaziyor
hayret ben hic duymamistim

Bende markette alisveris yaparken gordum kel alaka sebzelerin yanina koymuslarDD bende okumustu orda yararlarini oyle aldim yoksa bende bilmiycektim. Insallah sende de etkisini gosterir.

Bende markette alisveris yaparken gordum kel alaka sebzelerin yanina koymuslarDD bende okumustu orda yararlarini oyle aldim yoksa bende bilmiycektim. Insallah sende de etkisini gosterir.

insallah
simdi siparis verdim
esim iyica manyaklastin diyo bunu napacaksin sen cicek öldürüyorsun diyo:))
anlattimda öggkk dedi onu yüzünemi sürcen :

cnm dedigim gibi fondotene ihtiyacim olmadigi halde sürüyorum cünkü cilt daha düzgün vede canli duruyo..yada bana öyle duruyo...haa her zamanda sürmüyorum tabiki bazen..ama annem aksam yüzümü yikayip nemlendiricimi sürdügümde"neden su fondoteni sürüyosun anlamiyorum..su anki halinde fondotenli gibi zaten " der..ama iste huyum kurusun sever boyayi cilayi..haa aksam bakimimi yaparim,asla makyajla uyumam nemlendiriim cildimi...yani fondoten benim cildime zarar verme etkisini en aza indirgiyorum...cildim bu sebeble fondoten sürsemde bozulmuyo...
renkli nemlendirici demissin...onu arastiricam..cok sagol ilgin icin..

neee çıkarırken çok zorlanmadım ben hiçç normalde fondoten kullanmam cildim pürüzsüz diyebilirim ama sarışın beyaz tenli olduğum için çok solgun görünüyorum bende birşey sürmediğim zaman bende düğünümden sonra aldım zaten makyajımıı çok beğenmiştim o gün hemen sipariş verdim :44: ama haklısınn yaş 30 a gelmeden kırışacağım bana tavsiye edeceğin bi ürünn varmıı hafiff renkk vericekk solgun mat görünümü kapatıcak kesinlikle sivilce leke iz vs. yok yüzümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…