Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondoteni nasil kullanirim ki pürüzsüz görüntü elde edebilirim

Bende Tarte ve Mac VAR . Mac guzel ama tarte in icindekiler dogal paraben yok cilde hic zararsiz alabilirsen tarte veya lorac dan al ki hic iclerindeki kotu katkili birsey yok. gonul rahatligiyle kullanirsin. Paraben free. Adi makeup primer. bu Sekilde arat sonuca ulasirsin.

tamam canim tesekkür ederim :)) cok yorduk seni :):KK54::KK54::KK54::KK54:

Smashbox i soylemeyi unutmusum onunda cok guzel bazi var. Hatta cok cesitli Smashbox da. Make up primer baz demek buna gore bakarsiniz kizlar.Eye primer goz makyaji icin baz demek . O da gozpinarlari kapaklari yagli olan makyaj akan insanlar icin yapilmis cok guzel goz bazinda her goz makyaji yapildigi gibi duruyor.

tamam canim tesekkür ederim :)) cok yorduk seni :):KK54::KK54::KK54::KK54:

Sen su makyaj bazini edin goz bazida cok faydali sonra makyajlarini yap bak nasil sasircaksan . Niye onceden ben almamisim diyeceksin. Gec bile kaldiniz kizlar. Ama ben kimseyi suclamiyorum Turkiye de herkes kendi cabasiyla ogreniyor boyle seyleri bende bilmezdim onceden simdi ustasi oldum valla her urunun.

Sen su makyaj bazini edin goz bazida cok faydali sonra makyajlarini yap bak nasil sasircaksan . Niye onceden ben almamisim diyeceksin. Gec bile kaldiniz kizlar. Ama ben kimseyi suclamiyorum Turkiye de herkes kendi cabasiyla ogreniyor boyle seyleri bende bilmezdim onceden simdi ustasi oldum valla her urunun.

bende Almanyada yasiyorum ama makyajdan cok uzagim :))
Turkiyede daha fazla makyaj yapardim ama yinede fazla beceremezdim
bunun icin hep uyari alirdim sirketten
hostestim ben :) ne komik ama kizlar parlardi benim makyajim nasil siritirdi ))

bende Almanyada yasiyorum ama makyajdan cok uzagim :))
Turkiyede daha fazla makyaj yapardim ama yinede fazla beceremezdim
bunun icin hep uyari alirdim sirketten
hostestim ben :) ne komik ama kizlar parlardi benim makyajim nasil siritirdi ))

Kiz ALmanya da ne guzel markalar var hemde hostessin ben hostes olsam ve Almanya da olsam toplamistim herseyi. Ozellikle duty free lere gittigimi gozum doner benim canavarlasirim salyalarim akar resmen. Kac kez tum parayi orda harcanip 20 dolarla cebimde geldigimi bilirim.Abartirda abartirim ben olmadi ucaktan bile alirim o katalagloglardaki urunlerden. Allahtan senin konumunda degilmisim kesin bes kurussuz gezerdim.

canim simdi tarteyi alacagim ebayden
tarte fondoten olarakmi adi yada sen bana orjinal adini yazsana
aratayim
yani tarte diyorum baska seyler cikiyor

Kiz ALmanya da ne guzel markalar var hemde hostessin ben hostes olsam ve Almanya da olsam toplamistim herseyi. Ozellikle duty free lere gittigimi gozum doner benim canavarlasirim salyalarim akar resmen. Kac kez tum parayi orda harcanip 20 dolarla cebimde geldigimi bilirim.Abartirda abartirim ben olmadi ucaktan bile alirim o katalagloglardaki urunlerden. Allahtan senin konumunda degilmisim kesin bes kurussuz gezerdim.

hostesken icki sigaraya giderdi para :)))

Tarte 9 eu görünüyor
ama mal amerikadan gelyior
bizim ebayde göremiyorum bulamiyor

kesinlike pürüzsüz bir görüntü elde etmek istiyorsan bu kuaförlerin profesyonel makyaj için kullandıkları bi fondoten var TV PAİNT STİCK yazıyor kutusunun üzerinde tam markasını bilmiyorum..

ben türkiyedeyim burayada yurt dışından geliyor ama nereden geldiğinide tam olarak bilmiyorum kalın bir süngeri iyice ıslatıp sıktıktan sonra fondoteni yediriyorum yüzüme ve inanılmaz pürüzsüz bir görüntü oluyor..

kesinlikle denemeye değer memnun kalacağını düşünüyorum kolay kolay hiçbir ürünü tavsiye etmem çünkü herkesin cilt yapısı farklı ama bunu her türlü cilde kolaylıkla uygulayabiliyorsun ( bu arada googleden aratabilirsin ) ..

kesinlike pürüzsüz bir görüntü elde etmek istiyorsan bu kuaförlerin profesyonel makyaj için kullandıkları bi fondoten var TV PAİNT STİCK yazıyor kutusunun üzerinde tam markasını bilmiyorum..

ben türkiyedeyim burayada yurt dışından geliyor ama nereden geldiğinide tam olarak bilmiyorum kalın bir süngeri iyice ıslatıp sıktıktan sonra fondoteni yediriyorum yüzüme ve inanılmaz pürüzsüz bir görüntü oluyor..

kesinlikle denemeye değer memnun kalacağını düşünüyorum kolay kolay hiçbir ürünü tavsiye etmem çünkü herkesin cilt yapısı farklı ama bunu her türlü cilde kolaylıkla uygulayabiliyorsun ( bu arada googleden aratabilirsin ) ..

ebay gördüm dedigin ürünü
Amerkadan geliyor buda

Ben okuyamadim ALMANCA bilmiyorum. Ama urunu Amerika dan Ulta ve SePHORA makyaj malzemesi satan magazalardan taniyorum denedim . Dedigim urun boyle olcak baska alternatifte bakablirsin Almanya dan satan varsa.

Ben okuyamadim ALMANCA bilmiyorum. Ama urunu Amerika dan Ulta ve SePHORA makyaj malzemesi satan magazalardan taniyorum denedim . Dedigim urun boyle olcak baska alternatifte bakablirsin Almanya dan satan varsa.

tamam canim verdigin bilgiler icin cok tesekkür ederim :)

Canim benim cildimde karma sende karma cilt oldugunu belirtmistin t bolgemde ve burun etrafimda cenemde sivilce olur ama yanaklarim pul pul dokuluru. Ayrica makyaj bazi hemen hemen her cilde uycak bir urun.Kuru ve karma cilter icin kesinlikle gerekli. Yagli ciltler icin zaten matlastirici bazlar var yagini alan. O yuzden her cilde bir baz yapmis Smashbox sagolsun varolsun:)

Canim benim cildimde karma sende karma cilt oldugunu belirtmistin t bolgemde ve burun etrafimda cenemde sivilce olur ama yanaklarim pul pul dokuluru. Ayrica makyaj bazi hemen hemen her cilde uycak bir urun.Kuru ve karma cilter icin kesinlikle gerekli. Yagli ciltler icin zaten matlastirici bazlar var yagini alan. O yuzden her cilde bir baz yapmis Smashbox sagolsun varolsun:)

benim cildimde seninki gibi karma :)

Canim tv paint stick ten kastin Kryolan urunleri mi acaba. O seride var ve Kryolan gunluk makyaj icin hic ideal degil bir kere cok agir ve cikarmasi bile olum onu. Ancak evlenirken dugununuzde fln olabilir veya tv ye cikanlar icin. Onu ben cildime suremem kimseyede tavsiye etmem. Cunku cilde cok agir gelir cok kisa surede yipratir. Dedigin gibi cok cok ozel gunlerde olabilir ve o kadar agirki illaki o agirlikta bir fondoten ciltten birseyler alir goturur bu benim dusuncem.

X