Folik asit kullanımı yardımcı olurmusunuz

denizzz5900

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
694
240
22
Kızlar gebelik planlıyoruz 1 senedir hala yok doktora gittim sorun yok dedi yaşında genç dedi kilo vermen lazım falan dedi folik asit verdi nasıl kullanıcam ben bunu adet zamanındada kullanılıyormu yardımcı olurmusunuz bide ne işe yarıyo bu gebe kalmayı kolaylaştırırmı bide acaba doktor benim isteğime göre aşılama falan yaparmı yoksa onun kararımı yani gebe kalmayı kolaylaştıracaksa aşılama yapsın

Eklentiler

• image.jpg
    164,1 KB · Görüntüleme: 44
Kuzum bende düşük yaptım 40 gün önce kürtajdan 2 hafta sonra kullanmaya başladım. Adetliyken de kullandım her akşam tok karnına ama aç tok farketmez. Hamileliği kolaylaştırma da değilde hamileliğe sağlık açısından yardımcı oluyor. Olusucak gebeliğin sağlıklı ilerlemesine katkı sağlıyor

Anladım teşekkür ederim peki bu aşılama konusuna ne diyorsunuz benim isteğim üzerine yapılırmı acaba bi bilginiz varmıdır

Anladım teşekkür ederim peki bu aşılama konusuna ne diyorsunuz benim isteğim üzerine yapılırmı acaba bi bilginiz varmıdır
1 yılı geçtiyse doktorlar da uygun görürseler yapar canım hicbisikinti yoksa özelde daha kolay yaparlar ne kadarlık evlisin hiç gebe kaldı mı

doktor kilo vermen lazım dediyse sen şimdi çocuk fikrini biraz kafandan at. Korunma tabiki bu arada. Kaç kilo fazlan var bilmiyorum ama bir diyetisyen eşliğinde günlük yürüyüşlere falan çıkarak 2-3 ayda güzelce kilo verebilirsiniz.
Yani önce vücudunu gebeliğe hazırla. Folik asit kullan zararı yok. Hamile kalmayı kolaylaştırmaz. Gebelik olursa nöral tüp defektini önler. Kilonu verdikten sonra iyi bir doktor bul ve Aşılamaya başla.

Valla 93 kiloyum

Evlendikten sonra eve kapandım normalde çalışıyordum çay kullandım 96 falandım 89 90 düştüm çay bitti gene yemeye başladım hızlı veriyorum ama zor geliyo

çay may boşver sağlıklı değil. online diyetisyenler oluyor sana bir liste veriyor. bütün gün ne yediğini yazıyorsun. Hesap veriyorsun bir nevi. Bir bakıyorsun cidden gitmiş kilolar

çay may boşver sağlıklı değil. online diyetisyenler oluyor sana bir liste veriyor. bütün gün ne yediğini yazıyorsun. Hesap veriyorsun bir nevi. Bir bakıyorsun cidden gitmiş kilolar
Çay içmem zaten sevmem çay kahve tatlıyla aram iyi hamur işinde çok nadir valla dün patlayana kadar tatlı yedim bide onun üstüne yattım tabi ben kilo alırım

Bu folik asiti regl dönemlerinde de kullanablirisn folik asit gebeliği oluşturmaz ama vücudunu gebeliğe hazırlar.Bebeğin anneye sağlıklı tutunumu sağlar. Günde bir sefer şeklinde kullanın.Kafanızdan gebeliği atın ama bu sürede de yumurtlama günlerinze dikkat edin spor yapın kilo vermye çalışın dikkatinizi daha çok buna verin uzun bir süreye ragmen olmassa aşılama deneyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…