Folik asit kullanımı yardımcı olurmusunuz

Bu folik asiti regl dönemlerinde de kullanablirisn folik asit gebeliği oluşturmaz ama vücudunu gebeliğe hazırlar.Bebeğin anneye sağlıklı tutunumu sağlar. Günde bir sefer şeklinde kullanın.Kafanızdan gebeliği atın ama bu sürede de yumurtlama günlerinze dikkat edin spor yapın kilo vermye çalışın dikkatinizi daha çok buna verin uzun bir süreye ragmen olmassa aşılama deneyin bence🥰
Benim isteğime göre yapılırmı acaba aşılama

Eklentiler

• Screenshot_20201223-192947.png
    Screenshot_20201223-192947.png
    276,5 KB · Görüntüleme: 12
Kilo gebe kalmayı etkilemese bile gebelikte seni zorlar Allah muhafaza tansiyondu gebelik şekeriydi kendi sağlığın açısından kilon oturmadan bol su evde egzersiz ve diyetle zayıflaman gayet mümkün diyet yapacam diye de yediklerinden çok kısma şeker hamur kızartma gibi yiyecekleri kes sebze meyve ağırlıklı beslenmeye dikkat et bol da su derlen bi bakmışsın gitmiş kilolar 🤗

Kilo gebe kalmayı etkilemese bile gebelikte seni zorlar Allah muhafaza tansiyondu gebelik şekeriydi kendi sağlığın açısından kilon oturmadan bol su evde egzersiz ve diyetle zayıflaman gayet mümkün diyet yapacam diye de yediklerinden çok kısma şeker hamur kızartma gibi yiyecekleri kes sebze meyve ağırlıklı beslenmeye dikkat et bol da su derlen bi bakmışsın gitmiş kilolar 🤗
Ayy ne güzel motive ettin kız 😄😄 düşünüyorum yarın başlamayı bakalım inşallah gider şu lanet kilolar

Kızlar gebelik planlıyoruz 1 senedir hala yok doktora gittim sorun yok dedi yaşında genç dedi kilo vermen lazım falan dedi folik asit verdi nasıl kullanıcam ben bunu adet zamanındada kullanılıyormu yardımcı olurmusunuz bide ne işe senın yarıyo bu gebe kalmayı kolaylaştırırmı bide acaba doktor benim isteğime göre aşılama falan yaparmı yoksa onun kararımı yani gebe kalmayı kolaylaştıracaksa aşılama yapsın
Cnm bende senın gıbıyım doktorum 3 ay kulan olmasa artık aşılamaya gecerız dedi

X