Flörtüm çok lüks yaşıyor?

Gemi muhendisi oldugu icin gemiye gittiginde dolar ile maas aliyordur sizin TL ile hesapladiginizi o dolar ile hesapliyor yani. O yuzden cok gelmiyor.

Durun bakalim bir gorusun belki hic hoslanmayacaksiniz gorusunce, belki adam kokuyor, belki garsona kaba davraniyor bilmiyorsunuz daha 😂 Bugun akisa uygun davranin sonrasini dusunursunuz. En kotu ihtimalle biraz para kaybedip hayat dersi kazanirsiniz
Kokuyor :olamaz::KK70::KK70:

Anladığım kadarıyla var, ben açıkçası maddiyatla ilgili şeyleri sormaya biraz utanıyorum şimdiye kadar da kendisi de vurgulamadı. Ben aslında diş hekimiyim, yani maddi açıdan az da olsa şanslı bir grupta sayılırım, kendisi gemi mühendisi. Bir seferinde bu yaşta uzaktan ilişki yaşamanın zor olacağını düşündüğümü söylediğimde son kez gemiyle gideceğini ve sonrasında İzmir’de olacağı bir işinin olduğunu, iyi para kazandırsa da böyle düzenli bir hayatının olamadığını falan söylemişti. Bir de genelde gemi mühendisleri için iyi gelirlerden bahsedildiğinden iyi kazandığını sanıyorum.

Karakterine dair şimdilik olumsuz bi izlenim edinmedim ama uzaktan edindiğim izlenim de yetersiz olabilir tabii.
Gemi mühendisi ne yeni kız verdik. 10 yıl görüştüler tr de iş bulacağım diye vaatlerde bulundu. Sonunda is buldum dedi. Dugunden 1 ay once geldi. Dugun yapildi. 2 hafta sonra duyduk ki gitmiş cocuk deniz asiri. Is falan bulamamiz yani. Yalan soylemis.

Ben öğrenci olarak düşünmüştüm sizi, bu devirde AVM'de yemek yemek bile 200 lira tutuyor nerdeyse bence çok abartmışsınız
Açıkçası ulaşımla birlikte hesap ettiğim para min 1200-1500 tl gibi oluyor, o taksiyle hareket edeceği için yemeği ben ödemekte ısrarcı olurum ama bu toplam tutar çok fazla değil mi?

Anladığım kadarıyla var, ben açıkçası maddiyatla ilgili şeyleri sormaya biraz utanıyorum şimdiye kadar da kendisi de vurgulamadı. Ben aslında diş hekimiyim, yani maddi açıdan az da olsa şanslı bir grupta sayılırım, kendisi gemi mühendisi. Bir seferinde bu yaşta uzaktan ilişki yaşamanın zor olacağını düşündüğümü söylediğimde son kez gemiyle gideceğini ve sonrasında İzmir’de olacağı bir işinin olduğunu, iyi para kazandırsa da böyle düzenli bir hayatının olamadığını falan söylemişti. Bir de genelde gemi mühendisleri için iyi gelirlerden bahsedildiğinden iyi kazandığını sanıyorum.

Karakterine dair şimdilik olumsuz bi izlenim edinmedim ama uzaktan edindiğim izlenim de yetersiz olabilir tabii.
Oldukça iyi kazanıyolar.
Program yapılmış bence kendinizi kasmadan güzel bir akşam geçirmeye çalışın.
Sonuçta realite de nasıl davrandığı, hissettirdiği, tavrı, tarzı daha net olur.
Önyargısız gidin, sonrasında ki fikriniz daha önemli

Normalde keyfinize bakin derdim ama internette denk geldigim bazi videolardan dolayi tanimadiginiz insanlarla sizin için lüks olacak yerlere takilmayin diyeceğim eğer butceniz yoksa.

Boyle yerlere goturup hesabi kadina ödeten, arabayla aldigi kadini mekan cikisi ortada birakip giden mi ararsin çok degisik tipler varmiş. 😂 Paraniz varsa gidin ama gittiginiz yerden dönmek ve yediginizi ödemekte sıkıntı yaşayacaksaniz dikkat edin. 😬

Benim yasadigim ulkede Bumble'dan bir erkek ve bir kadin ilk bulusmada Kore barbeku mekanina gitmisler. Nispeten pahali sayilabilecek bir mekan. Sonra ikisi de birbirinin odemesini bekledigi icin odeme yapmadan cikmislar. Mekan sahibi ve gazeteler iletisime gectiginde adam demis ki 'Karsi taraf bulusmayi daha once erteledigi icin onun odemesi lazim, ben odemeyecegim'. Kadin da 'Ben sadece benim payimi oderim, onunkini odemek zorunda degilim' demis ve kendi payini odemis. En son adamdan sikayetci olmuslardi. Inanilmaz seyler oluyor yani dunyada 😄

Sizin maddi durumunuz konusunda bilgisi yok mu? Mcdonalds’a gitsem 150 TL’ye doyuyorum tek başıma. 500 TL abartı gelmedi şu içinde bulunulan ortamda. Mekanı o seçtiğine göre hesabı o ödemeli bence, sonra siz de bir mekan seçersiniz orada da hesabı siz ödersiniz.

Sizin maddi durumunuz konusunda bilgisi yok mu? Mcdonalds’a gitsem 150 TL’ye doyuyorum tek başıma. 500 TL abartı gelmedi şu içinde bulunulan ortamda. Mekanı o seçtiğine göre hesabı o ödemeli bence, sonra siz de bir mekan seçersiniz orada da hesabı siz ödersiniz.

Cok ozur dilerim ama McDonalds fiyati gercek mi? Yaklasik 1 senedir Turkiye'ye gelmedim ve su an 150tlye sok oldum

Benim internet bulusmalarinda en cok aklima gelen hep ya karsi taraf kokuyorsa olur. Sanirim koku takintili bir insan olmamdan kaynakli 😂 Esimi de ilk gordugumde kendisinden once kokusuna asik olmustum (internetten tanismadik, toplu bir etkinlikte tanistik) 😂
Kokan erkekgi bende sevmem . Takinti varsa haklisin . Bende beyaz çorap takıntısı var o çorabı göreyim ayakta dünya iyisi olsun uzak dursun :olamaz: :KK70: :KK70:

Benim yasadigim ulkede Bumble'dan bir erkek ve bir kadin ilk bulusmada Kore barbeku mekanina gitmisler. Nispeten pahali sayilabilecek bir mekan. Sonra ikisi de birbirinin odemesini bekledigi icin odeme yapmadan cikmislar. Mekan sahibi ve gazeteler iletisime gectiginde adam demis ki 'Karsi taraf bulusmayi daha once erteledigi icin onun odemesi lazim, ben odemeyecegim'. Kadin da 'Ben sadece benim payimi oderim, onunkini odemek zorunda degilim' demis ve kendi payini odemis. En son adamdan sikayetci olmuslardi. Inanilmaz seyler oluyor yani dunyada 😄

Gerçekten o kadar çok kadin boyle şeyler yaşamiş ki agzim acik kaldi izlerken ve hepsi Turktu. Ben nadir olur boyle seyler saniyordum kendime hiç denk gelmedigi için ama çokk varmiş. Belki adam oyle biri değildir ama rezil olmak var işin sonunda 😂 hiç tanimadigi birine guvenerek yola cikilmaz. Hani en azindan kendi hesabini ödeyecek ve adam eve birakmazsa kendi taksi parasini verebilecekse o buluşmaya gitse daha iyi. 😬

Açıkçası ulaşımla birlikte hesap ettiğim para min 1200-1500 tl gibi oluyor, o taksiyle hareket edeceği için yemeği ben ödemekte ısrarcı olurum ama bu toplam tutar çok fazla değil mi?
Değil annem, İzmir'den önce nerde yasiyodun? Fiyatlardan hiç mi haberin yok? Bı de hekimden çok da kötü kazanmıyor olman lazım, neden bu kadar düşünüyorsun anlamadım. Ben ilk bulusmada beni donerciye götürecek adam istemem mesela. Adam düzgün kaliteli belli.

2 kişi için 400-500 lira çok değil. Artı 30lu yaşlarda iki kişi ilk görüşmede kelle paçacıya ya da esnaf lokantasına gidecek değil. Öyle teklifte bulunsa ayıp olurdu esas. Siz de diş hekimiymişsiniz,uzun süredir fiyatlar bu şekilde aslında. Teklif başkasından gelince şaşırmış olmalısınız,bilemedim.

Benim internet bulusmalarinda en cok aklima gelen hep ya karsi taraf kokuyorsa olur. Sanirim koku takintili bir insan olmamdan kaynakli 😂 Esimi de ilk gordugumde kendisinden once kokusuna asik olmustum (internetten tanismadik, toplu bir etkinlikte tanistik) 😂
Netten kac kısıyle tanıstım hıcbırı de kokmuyordu valla ne alaka komık yanı.

Cok ozur dilerim ama McDonalds fiyati gercek mi? Yaklasik 1 senedir Turkiye'ye gelmedim ve su an 150tlye sok oldum
Şu an tekli Milli Burger Menüsü 96 TL, Bigmac ise 90 idi sanırım. Tabii büyük menü seçimleriyle 100’ü geçiyor. Ben iki burger ile doyduğumdan ikili menülerden alıyorum. O da düz hesap 150 kadar tutuyor. Ha burgerlar da el kadar 🥹

X