Flört kibarca nasıl bitirilir

Ananascayi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2022
55
33
26
Merhabalar bir şey danışmak için yazıyorum. Şimdi yakın arkadaşımin ama çok yakınım ilkokul birinci sınıftan beri dostum onun erkek arkadaşının kuzeni var çok efendi iyi biri olduğunu söyledi bana. Bir konuş istersen dedi benim de şu an kötü bir dönemdeyim ama normalde de şu ana kadar sevgilim olmadı sevdim diyebileceğim biri de olmadı. Konuştuğum tanıştığım kişiler oldu ama ilerletmek istemedim hiç hep konuşmaları bitirdim.
Şimdi konuştuğum kişi çok efendi iyi biri gerçekten konuşması da sohbeti de iyi tipi ortalama hayatı da düzenli düzenli bir işi yok ama çalışkan.
Daha ne istiyorsun diye düşünen olabilir ama bende bilmiyorum
Bir gün çok iyi konuştuk sohbet güzeldi komikti saha sonra ben çok yazmadım. Hatta ben hiç konuşmayı başlamadım hep o yazdi.
Cevaplarım genelde kibarca ve arkadaşça gibi ama tam emin de olamıyorum bazen. Neyse şimdi arkadaşımın erkek arkadaşının kuzeni olduğu için yakın da bir kuzeni mecbur bir gün bir ortamda buluşacaz.
Ben kırmadan ne bileyim sert olmadan Instagram üzerinden konuşuyoruz bu arada bitirmek istiyorum ama şimdi direkt cevap falan vermesem ya da ters bir şey söylersem arada karışıklık olmasın. Ne yapabilirim çünkü bana çok ilgili davranıyor hak ettiğimden de fazla hatta. Ama ben doğru hissetmiyorum bilmiyorum belki de çok hoşlanmadım ya da başka birini bekliyorum.
Ne yapmalıyım nasıl uzaklaştırabilir im nasıl flörtü hasarsız kesebilirim . Tavsiyesi olan var sa dinlemek isterim.

Daha bir kere görüşmüşsünüz anladığım kadarıyla. Dediğin gibi gerçekten düzgün biriyse kestirip atmana gerek yok. Zaman vermelisin. Ayy yok hiç hoşlanmadım enerjim tutmadı diyorsan güzel bir dille konuşmak istediğini söyleyeceksin atom parçalamaya gerek yok

Yazdıklarına geç cevap vererek.Sana soru sorduğunda mesela en sevdiğin renk gibi, karşılıgını ona da sormamak. Yani kendisi hakkında bilgi edinme de ilgili olmadığını anlasın. Sohbetleri kısa kes. Açık uçlu soru sorduğunda bile olabildiğince kapalı yanu evet veya hayır seklinde cevap vermeye çalış. Tüm bunları atlamadan yaparsan hoşlanmadığıni anlar ama gerek var mı bilemedim. Vaktini bununla harcamak yerine direkt "arkadaş" olarak birisi olduğunu söyleyebilirsin.

Kimsenin hatırı için istemediğim bir şeyi yapmıyorum ben artık.
Flörtün amacı bu zaten, isteyip istemediğine karar veriyorsun birini. Belli bir yaştaki insanların birçok flörtü oluyor. Kimi zaman reddediliyor, kimi zaman reddediyoruz. Bunu aşmak lazım diye düşünüyorum.
Flörtten ret yiyince ne oluyor? Karşıdaki kişi bir söz mü verdi, sözleşme mi yaptık, nedir? Sanki üç çocukla ortada bırakılmış gibi triplere girmemek lazım. Çok kaptırmadan yaklaşmak lazım herkese.
Sevgili başka flört başka bir şey. Hepsini aynı kefeye koymamak lazım.
Bunda kırılacak bir şey yok bana göre ama illa kırılacağım diyorsa karşıdaki, buyursun kırılsın derim ben şahsen.
O yüzden size bir yöntem öneremiyorum. Direkt teşekkür edip görüşmek istemediğimi söylerdim ben olsam.

Herkes etkilenmediğini söyle yazmış da bence çok kırıcı.biri bana senden etkilenmedim dese çok üzülürüm yani.yapılacak şey: şu an hayatıma birini alabilecek konumda değilim, sana hakettiğin ilgiyi, alakayı gösteremeyeceğimi düşünüyorum, seni oyalamak istemiyorum, benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim demek.

Tipi ortalama dediğine göre çirkindir.yoksa yakışıklı derdin.ortalama tip çirkin demek oluyor bizim ülkenin literatüründe

Bence kendisini överek bitir. Böylece kırılmaz diye düşünüyorum. Çok uyumlu çok nazik kibar ve yakışıklısın hatta doğru bir insansın ama ben şu dönemde ilişki için birine kalbimi vermek için hazır değilim filan diyip tekrar birkaç olumlu şey ile bitirebilirsin böylece özgüveni de kırılmaz. Sandviç metodu gibi düşün. Aksi halde gerçekten reddedilmek istenmemek çok kötü hisler. Keşke konuşmaya başlamadan önce iyi karar verseydin.

Son düzenleme:
Bana da biraz öyle geliyor bir de arada yakın arkadaş olduğu için çekiniyorum yoksa yabancı biri olsa bu kadar umursamam ama kimseyi gücendirmek de istemediğim için dikkatli bitirmek istiyorum

Evet başta da kararsızdim biraz da yanliz hissettiğim bir dönem arkadaşım ısrar etti biriyle konuşmak kafanı dağıtabilir belki iyi olur senin için gibisinden. Ama çocuk gerçekten iyi biri ama bilmiyorum benim için doğru kişi değil ya da ben onun için değilim. Bakalım bence de överek olabilir.

Seni tanıdığıma memmun oldum, zamanını almak istemiyorum ben seninle bu görüşmeyi sürdürmek istemiyorum. Teşekkürler
Hasarsız nedir yani çocuk da ölmüyorsun aşık olmadı ya sonuçta
Tamam der yeni flörte geçer

Kimseyi kandırmaya gerek yok gerçeği söyle geç

Düzenli bir işi olmayan insan cinsiyet fark etmeksizin nasıl düzgün efendi çalışkan olabiliyor anlamadım.

Sohbet ve tip karın doyurmuyor. O kadar delikanlı takılıyorlar da racona ters çalışmaması.

Arkadaşınızın ve onun erkek arkadaşının yanında tek kelime etmeyin. Güleryüzlü takılın -mış gibi yapın.

Insta'da '' bence birbirimiz için uygun değiliz, eski erkek arkadaşımı unutamıyorum, birbirimizin vaktini daha fazla almayalım '' minvalinde mesaj atın. Sonra da takipten çıkartın. Bıçak gibi kesin iletişimi. Cevap yazarsa mesajını okumayın bile silin gitsin.

Hayatınıza saçma sapan insanlar alacağınıza yalnız kalın daha iyi. Nefes alsın yeter mantığında olursanız zararlı çıkan siz olursunuz. Ne biçim arkadaşmış o öyle ayrıca.

Kız arkadaşlarınız kaliteli olursa erkek arkadaşlarınız gelecekteki müstakbel eş adayınız da seçkin kişilerden olur.

önce ortada başlayan bişey var mı da bitirmek istiyorsun ona bakmak lazım
şu an sadece normal arkadaşsınız aslında. 1 kere görüştünüz. sen ona flörtöz davrandın mı ?
ne bileyim samimi konuştun mu iltifat ettin mi hiç yürüdün mü ? sanmıyorum
yani eğer senin konuşmaların gayet arkadaşçaysa, arkadaşlık dışı bi iman, konuşman, yaklaşımın olmadıysa
zaten bunu bitmesi gereken bişey var gibi düşünmemek lazım
çünkü şu an tanıma aşamasındasınız, 1 görüşmeniz oldu bir de sohbetiniz var
senin şu aşamada açıklama yapman dahi gerekmiyor bence ikiniz arasında bir ilişki olabileceğine dair bişeyler söylemediysen
bence yapabileceğin en iyi şey uzaklaşmak, mesajlarına geç ve çok daha ilgisiz dönüş yap
ben hep böyle yaparım. karşımdaki açık açık ilişkiye dair konuşmamışsa, ben de konuşmamışsam açıklamam gereken bişey olmuyor ortada çünkü
hem bu sayede karşı taraf reddedilme kafasına da girmiyor. ha girse de önemli değil reddedilmek çok normal bişey
ben bi süredir biriyle konuşuyordum, geçenlerde buluştuk bir kere. kendisi çok ilgili davranıyordu tanıştığımızdan beri
bazen bazı imaları oluyordu ben cevap vermiyordum onlara. yani aslında arkadaşlık harici asla farklı yöne kaymadı benim sohbetimin rengi
buluştuktan sonra iyice emin oldum aramızda bir ilişkinin söz konusu bile olmayacağını.
buluşmadan sonra ben iyice uzaklaştığımı belli ettim, o da bunu anladı ve sessizliğe büründü
çok da iyi oldu ama açıkça sorsaydı da söylerdim yani kırmadan. olmayacağını.
dün de numarasını sildim hatta aradan 15 gün geçmişti çünkü buluşmanın üstünden
kalkıp bişey demeye de hakkı yok çünkü hep yazan, konuşmaya çalışan eden kendisiydi
ben o dönem sohbetini sevdiğim için insan olarak arkadaşlığa da önem verdiğimden, kendisiyle buluşmanın yanlış bi karar olmayacağını düşünmüştüm
ama buluşunca aynı sohbet frekansını yakalayamadım kendi adıma.
flört olmaz ama arkadaşlık dostluk olabilir dolu dolu bi insan diye düşünüyordum. buluşma bu düşüncelerimi tersine çevirdi
sebep de bu yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…