Makyaj Ürünleri Flormar dipliner

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
kızlar normalde göz kalemini göz kapağıma rahat süremem boşluk bırakırım kalemle göz kapağım arasında. geçenlerde flormarin dipliner ını aldım çok ince ucu ve çok rahat sürülüyor. hem de 8 lira

Son düzenleyen: Moderatör:
bu eye liner dip liner benim en büyük kabuslarımdan ne yapsam beceremiyorum. bir gözüme sürmek için 30 dk harçıyorum diğerinede bir türlü tekiyle eşit yapamadığım içinde 1 saat harcıyorum. yazık bana yaawfs((((

avonda bir siyah göz kalemi birde fonten almıştım ve çook pişman olmuştum. fondötenden sonra cildim fena halde bozuldu kalemide gözüme sürdükçe görmem zorlanmıştı. sanırım buda çok hasas olmamdan kaynaklanıyor..

haa bide anlamadım başlık "flormar" ama içerikte avon geçiyor? parmağınmı sürçtü ki? :))))

aynen.. flormari mi avondakini mi tavsiye ediyosun..

ben flormarin diplinerini tavsiye ederim... cok güzel memnunum...
göz kalemleri berbat ama...

yeter artık avonu övmekten pazarlamaya çalışmaktan vazgeçin! berbat ürünleriniz var cildi mahvediyor geri dönüşü olmuyor! flormar diplinerden bi çok kişi memnun bende deneyeceğim en kısa zamanda.flormarın siyah göz kalemini kullanıyorum galiba cildim karma olduğu için akma yapmıyor

Son düzenleme:

ben bunu kullanıyorum çok da memnunum tabi üşenmediğim zamanlarda

ya bide ben dipliner sürmeyi becerebilsem süper olacak ya gözlerimde renkli aslında öğrenip sürebilsem daha güzel duracak ta işte üşengeçlikten denemiyorum belkide becerebilirim denesem

Ben kalem şeklinde olanı kullanıyorum flormarın. Sürmesi çok konforlu, diğeri en küçük bir titremede batırıyor.

Kızlar bu eyeliner ile dipliner arasında ne fark var anlamadım ben

Aslında ben göz altına ve üstüne sürülen aydınlatıcı istiyorum böyle hafiften parlasın. Ama nereye sorsam fara benzer bisey gösteriyorlar

dıplıner kalem gıbı eyelıner fırca seklınde oluyo

ben de flormar diplenir kullanıyorum..

kullanımı çok rahat ince ve sert uçlu olduğu için çok güzel kuyruklu eyeliner çekebiliyorum tavsiye ederim gerçekten güzel

flormar dipliner çok güzel ama gün içinde rengi birazcık solabiliyor:/ golden roseunki daha ince uçlu,onunla daha ince çekilebiliyor.
aydınlatıcı olarak, the body shop'a bakabilirsin, concealer kullanıyor musun?

ben bunu kullanıyorum. Hergün sürmeme rağmen çok gidiyor. Kurumuyorda. Süperli kızlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…