Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

hahhahaaa ANKIM yorumunla beni çok güldürdünkaydirigubbakcemile3
Allah senide güldürsün demek çılgın betüşümüz edisine hareket çekiyor hihihi
Hayırlı kandiller kızlar opuyorumnanaktan

akannehirEdüyüde beraber kesmişim..sempatiksalakcinnien sonundakaydirigubbakcemile3

ohhh ellerine sağlık arkadaşım sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

Güleleim canısı wallah yaparmı yapar çılgın betüş kendisi :roflol:

Geçenlerde bi girip evhanımını sormuştu amafisfisfis üyeliğide mi yok?:1shok:
Bende merak ediyorum DUYGUYU
Çiçeğim balım senin sorumlu olduğun bölüme bir konu açtım ama başlıkta yanlışlık yapmışım
Zahmet olmazsa düzeltirmisin balım

biliyom bunu lokumum kullananlarda görmüştüm harika bir temizlik ürünü aslında biraz pahalıydı o zamanlar
Yok yaa koca şişesi 15 tl değer valla Koltuklarımı yıllardır silerim hiç böyle temiz olmamıştı

ıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim..esmer güzeli

olumunekankayizsmile yok ank06 canımsınn ben gelinime kıyamammm oyyyyyyyy yesinler bu böçüklerii çıtır çıtırrsempatiksalakcinni

Flaş..flaş..flaş..:sm_cool: Barçman konu başlığını yanlış yazmış..delikafaduldenkaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

onu okudum zaten arkadaş listemdeydi baktım EU 2 yada EU3 diye bişeyler yazıyordu bişey mioldu acaba merak ettim çünkü CADIARZU

Canımcım..silinmiş o zaman üyeliği.a.sKendisi istedi belkide kimbilir fisfisfis

iyiymiş o zaman uzun süre gider nasılsa güle güle kullan tertemiz olmuştur kaydirigubbakcemile3

ıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim..esmer güzeli

seninde kandilin mübarek olsun canım kaydirigubbakcemile3

olumunekankayizsmile yok ank06 canımsınn ben gelinime kıyamammm oyyyyyyyy yesinler bu böçüklerii çıtır çıtırrsempatiksalakcinni

wayyyy kaynana dediğin böle olur işte kaydirigubbakcemile5

tam flaşlık oldu barçmanım kaydirigubbakcemile3
silindiyse üzülürüm böcük bilir onu herhalde

Firstleydim çılgın betüşüm bize birşeyler anlatmaya çalışıyorkafamçokkarıştı

çılgın betüş lafına çok güldüm. tam bana göre bir lakap.:roflol::roflol::roflol: kız bile bazen çılgın kadın diyordu. :sm_cool:şimdi tescillendim.delikafaduldennaniknanik
arada bir hareket çekmek gerekiyor.:roflol::roflol::roflol:

ben yaparım vallahi.:roflol::roflol::roflol: hakedene yapılır.:sm_cool::sm_cool:

sanada hayırlı kandiller canım.

ohhh ellerine sağlık arkadaşım sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

Güleleim canısı wallah yaparmı yapar çılgın betüş kendisi :roflol:

aklinialirimsmile Şeniz Şeniz Şeniz

duygu çıkmazı üyelikten mi çıkmış. ya çok üzüldüm. son zamanlarda çok çalışıyordu. destina0706 durumunu bilir sanırım. ona sormakta yarar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…