Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Flaş..flaş..flaş..:sm_cool: Barçman konu başlığını yanlış yazmış..delikafaduldenkaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kötükedihüso:eek:klava:

Canımcım..silinmiş o zaman üyeliği.a.sKendisi istedi belkide kimbilir fisfisfis

Duyguya çok üzüldüm Mentalistinde üyeliği silinmiş kızlar
Onada çok üzüldüm özleyeceğim ikisinide

Bu arada gününüz aydın olsun:1hug:

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun tüm dualarınız kabol olsun :Saruboceq:

Duygu ayrıldıysa çok üzülürüm yaa çok tatlı bir kızcağızdı çok ta saygılıydı.
Mentalist ayrılmadı herhalde msn de yakalarsam sorarım birde eşi ameliyat olacaktı onun belkide ondan yoktur.

Kızlar arkadaş listeme bakınca gördüm zehirzemberek adını almış sayfasına girdim kim diye irnanın mesajını gördüm meğerse duygucuk adını değiştirmiş bide zopa attım kendisine haber vermedi diiye :mymeka:

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun tüm dualarınız kabol olsun :Saruboceq:

Duygu ayrıldıysa çok üzülürüm yaa çok tatlı bir kızcağızdı çok ta saygılıydı.
Mentalist ayrılmadı herhalde msn de yakalarsam sorarım birde eşi ameliyat olacaktı onun belkide ondan yoktur.
Yok yok..şu anda Face deyiz.Şarkı eklemekle meşgulüz.olumunekankayizsmileBi yandanda çene çalıyoruz..kaydirigubbakcemile3

Kızlar arkadaş listeme bakınca gördüm zehirzemberek adını almış sayfasına girdim kim diye irnanın mesajını gördüm meğerse duygucuk adını değiştirmiş bide zopa attım kendisine haber vermedi diiye :mymeka:

İşte bu da iyi haber kaydirigubbakcemile5

duygu nickini değişmiş. irna yazmış. zehirzemberek mi neymiş.
ay üstü okumamışım. duymuşsunuz bile.

bende duygunun takıldığı yere sormuştum. bugün cevap geldi.
neyse silinmediğine sevindim.
bu arada hayırlı cumalar.opuyorumnanaktan

piştttttttttttt kızlar ben geldim.öyle kolay değil silinir tekrar alınır.ama tüm arkadaşlarım konularım hepsi gitmiş malesef bu sefer abajuru kimin kafasına geçirsem bilemiyorum:KK43:

piştttttttttttt kızlar ben geldim.öyle kolay değil silinir tekrar alınır.ama tüm arkadaşlarım konularım hepsi gitmiş malesef bu sefer abajuru kimin kafasına geçirsem bilemiyorum:KK43:

Ayy döndüğüne çok sevindim ablamhihoyyythihoyyyt

Cnmm..mentalist tekrar almıştı..fisfisfis

Evet almış neyseki canım Ben biraz geç öğrendimkaydirigubbakcemile3

Yok yok..şu anda Face deyiz.Şarkı eklemekle meşgulüz.olumunekankayizsmileBi yandanda çene çalıyoruz..kaydirigubbakcemile3

İşte bu da iyi haber kaydirigubbakcemile5

ohhh şunlara bak kesin dedikodu yapıyorlardır bir şarkıda bana gelsin olumunekankayizsmile

duygu nickini değişmiş. irna yazmış. zehirzemberek mi neymiş.
ay üstü okumamışım. duymuşsunuz bile.

evet betüş abla haber de vermedi kerata merak etiik aama opuyorumnanaktan

krdeşim ben seni tanımıyom yeni üye olmuşsun koskoca sitede bana arkadaşlık teklifi ediyon yani seni tanımam lazım demi şekercim :jeyyar:

kız çok sevindim geldiğine kaydirigubbakcemile3 abajur konusuna heçççç değinmeyim sonra havadisleri verirsin nasılsa olumunekankayizsmile

Ayy döndüğüne çok sevindim ablamhihoyyythihoyyyt

Evet almış neyseki canım Ben biraz geç öğrendimkaydirigubbakcemile3

bende bende çok sevindim hihoyyyt

hayırlı cumalar
barçmancığım nasıl oldu işlerin yoluna girdimii
benim işimde parke döşemekk
ben gelseydin ben döşerdimmm barçmancımmmkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
2Puppies-Good_Morning.jpg

X